WILEY X Brýle SAINT Smoke Grey plus Clear/Matte Black

Nenápadné matně černé brýle Wiley X Saint s variabilními čočkami jsou určeny především střelcům a lovcům, ale také sportovcům a všem, kteří potřebují pružně reagovat na náhlou změnu počasí a viditelnosti. Čočky je možné dokoupit a snadno měnit za jiné, dle aktuální potřeby. Součástí balení jsou dvoje čočky. Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 15 procent je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy. Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami. Má vysokou světelnou propustnost –  89 procent – a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev. Samozřejmostí jsou ochranné…

Výrobce:

3 209  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8588 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nenápadné matně černé brýle Wiley X Saint s variabilními čočkami jsou určeny především střelcům a lovcům, ale také sportovcům a všem, kteří potřebují pružně reagovat na náhlou změnu počasí a viditelnosti.
Čočky je možné dokoupit a snadno měnit za jiné, dle aktuální potřeby. Součástí balení jsou dvoje čočky.
Kouřově šedé zbarvení se světelnou propustností 15 procent je vhodné do jasného slunečného počasí, maximálně snižuje oslňující světelné odlesky a nezkresluje barvy.
Čirá čočka se hodí do méně slunečních dnů s horšími světelnými podmínkami. Má vysokou světelnou propustnost –  89 procent – a také poskytuje ochranu před UV zářením a odlesky bez jakéhokoli zkreslení barev.
Samozřejmostí jsou ochranné vlastnosti brýlí certifikované podle standardů ANSI.
Barva obrouček:
BLACK
Barva čočky:
GREY / CLEAR
Rozměry
Šířka brýlové čočky:68 mm
Výška brýlové čočky:40 mm
Délka stranice:114 mm
Šířka nosníku:15 mm
 
100procent ORIGINÁL
Samolepka 100procent ORIGINÁL se nachází na každém balení brýlí Wiley X , které jsou distribuovány výhradním distributorem pro Českou a Slovenskou republiku. Jedná se o ochranný prvek, který slouží k ochraně spotřebitele. Tato samolepka s unikátním registračním kódem vám zaručí, že kupujete originál nikoli plagiát a že zboží nenaplňuje definici šedého dovozu. Brýle Wiley X pouze od autorizovaných prodejců!