Wolverine HPA Storm Category 5 regulátor s 100cm hadicí

Pro hardcore fanoušky HPA je nyní k dispozici vynikající regulátor HPA Wolverine Storm kategorie 5 od společnosti ASG. Nenechte se zmást drobnějšími rozměry tohoto regulátoru, protože se může pochlubit neuvěřitelně vysokou obnovovací frekvencí, takže dokáže udržet tlak a fps, i když je zbraň v režimu plné automatiky nebo se používá při vysoké rychlosti střelby. Regulátor Wolverine Storm Cat5, který je dodáván v elegantním eloxovaném modrém provedení, má působivý seznam specifikací, mezi něž patří: rozsah tlaku 60-180 psi, o 36 procent větší plocha pístu než u předchozího modelu Storm, rychlejší obnovovací frekvence – a zároveň těží z praktického a zjednodušeného turnajového…

Výrobce:

5 363  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Pro hardcore fanoušky HPA je nyní k dispozici vynikající regulátor HPA Wolverine Storm kategorie 5 od společnosti ASG.
Nenechte se zmást drobnějšími rozměry tohoto regulátoru, protože se může pochlubit neuvěřitelně vysokou obnovovací frekvencí, takže dokáže udržet tlak a fps, i když je zbraň v režimu plné automatiky nebo se používá při vysoké rychlosti střelby.
Regulátor Wolverine Storm Cat5, který je dodáván v elegantním eloxovaném modrém provedení, má působivý seznam specifikací, mezi něž patří: rozsah tlaku 60-180 psi, o 36 procent větší plocha pístu než u předchozího modelu Storm, rychlejší obnovovací frekvence – a zároveň těží z praktického a zjednodušeného turnajového zámku na zip.
Doporučujeme pro každou zbraň HPA, je čas, aby ta vaše šla “brrrt”, je čas investovat do regulátoru Wolverine Storm Cat5 pro všechny vaše bitvy s HPA. Víte, že to má smysl.
Vlastnosti:

Rozsah tlaku: 60-180psi
Obsahuje vedení HPA
O 36 procent větší plocha pístu než u klasického Stormu
Rychlejší obnovovací frekvence
O 2 těsnicí plochy méně než klasický Storm
O 12 procent kratší než klasický Storm (výška 2,33 palce/59,3 mm)
Zjednodušený turnajový zámek se zipem
Doporučeno pro všechny zbraně HPA