Wosport Boční rozšíření s Molle vazbou pro MK4 Chest rig – Coyote

Využití a efektivita Rozšičující boční panely s integrovanou sumkou a Molle vazbou pro MK4 Chest rig od WoSporT přinášejí nejen pohodlí, ale také možnost dalšího přizpůsobení vaší výbavy. Panely mají vnitřní straně k tělu integrovanou velkou sumku, která pojme i radiostanici (např. PRC-152).S úzkým profilem a robustní Molle vazbou na přední straně tento panel zase umožňuje snadné připevnění dalších doplňků a vybavení přímo na boky vašeho chest rigu MK4. Navrženo s důrazem na praktičnost a rychlý přístup k potřebným nástrojům, tento panel poskytuje flexibilitu bez zbytečného zvětšení objemu. Ideální pro ty, kteří hledají efektivní způsob, jak optimalizovat svou výbavu během airsoftových či vojenských operací. S rozšičujícími bočními panely získáte nejen výbornou funkcionalitu, ale také možnost přizpůsobení vaší výbavy…

Výrobce:

584  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15840 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Využití a efektivita
Rozšičující boční panely s integrovanou sumkou a Molle vazbou pro MK4 Chest rig od WoSporT přinášejí nejen pohodlí, ale také možnost dalšího přizpůsobení vaší výbavy. Panely mají vnitřní straně k tělu integrovanou velkou sumku, která pojme i radiostanici (např. PRC-152).S úzkým profilem a robustní Molle vazbou na přední straně tento panel zase umožňuje snadné připevnění dalších doplňků a vybavení přímo na boky vašeho chest rigu MK4.
Navrženo s důrazem na praktičnost a rychlý přístup k potřebným nástrojům, tento panel poskytuje flexibilitu bez zbytečného zvětšení objemu. Ideální pro ty, kteří hledají efektivní způsob, jak optimalizovat svou výbavu během airsoftových či vojenských operací.
S rozšičujícími bočními panely získáte nejen výbornou funkcionalitu, ale také možnost přizpůsobení vaší výbavy podle konkrétních potřeb. Výkonnost a flexibilita bez zbytečného balastu!

Instalace
Instalace probíhá přes suchý zip na zadní straně MK4 Chest rigu a následně se ramenní popruhy (nebo batoh Flat Pack) připnou na boční spony rozšiřujícího panelu.

Specifikace:
Barevné provedení: Coyote

WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost
WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůcky, taktické opasky, brašny na zbraň a popruhy. Brýle, masky a přilby jsou testovány podle ANSI Z80.3 (odolnost minimálně 700 FPS). Uniformy a taktické vesty navíc dosáhly evropského standardu IV.