Wosport Box na baterii MAWL-C1 – Černá

Box na baterii MAWL-C1 od WoSport je precizní replikou laserového zaměřovače MAWL-C1, který slouží jako praktický úložný prostor pro baterie s rozměry přibližně 90 x 15 x 15 mm (v závislosti na délce napájecího kabelu a balančního konektoru). Vyrobený ze zesíleného Nylonu, a tak poskytuje pevnost a odolnost. Snadno se upíná na 20mm RIS lištu, což umožňuje pohodlné a bezpečné umístění na předpažbí vaší airsoftové zbraně.I když laserový zaměřovač není funkční, slouží jako realistická imitace, což přidává autentičnost vašemu Gearu (výbavě). Technické specifikace: Materiál: Nylon Rozměry: 148 x 70 x 50 mm Váha: 125g

Výrobce:

293  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14776 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Box na baterii MAWL-C1 od WoSport je precizní replikou laserového zaměřovače MAWL-C1, který slouží jako praktický úložný prostor pro baterie s rozměry přibližně 90 x 15 x 15 mm (v závislosti na délce napájecího kabelu a balančního konektoru).
Vyrobený ze zesíleného Nylonu, a tak poskytuje pevnost a odolnost. Snadno se upíná na 20mm RIS lištu, což umožňuje pohodlné a bezpečné umístění na předpažbí vaší airsoftové zbraně.I když laserový zaměřovač není funkční, slouží jako realistická imitace, což přidává autentičnost vašemu Gearu (výbavě).

Technické specifikace:

Materiál: Nylon
Rozměry: 148 x 70 x 50 mm
Váha: 125g