Wosport Brašna na 2 zbraně – 92cm – černá

Odolná a praktická brašna, která pojme dvě primární zbraně na airsoft a spoustu dalšího vybavení. Zipy mají očka pro uzamknutí, popruhy jsou kvalitní a bytelné. Na přední straně se nachází tři kapsy s velkým úložným prostorem. Na největší kapse najdeme Velcro panel pro umístění nášivky. Na vnitřní straně brašny najdeme ID průhledné okénko na kartičku s informacemi. Boky brašny mají systém Molle. Díky popruhům se dá brašna nosit na zádech jako batoh.  Uvnitř brašny se nachází dostatek místa na dvě zbraně, které jsou od sebe odděleny polstrovanou vrstvou. Zbraně budou na místě držet díky Velcro popruhům na přední a zadní straně. Inovativní systém polstrování…

Výrobce:

1 463  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Odolná a praktická brašna, která pojme dvě primární zbraně na airsoft a spoustu dalšího vybavení. Zipy mají očka pro uzamknutí, popruhy jsou kvalitní a bytelné. Na přední straně se nachází tři kapsy s velkým úložným prostorem. Na největší kapse najdeme Velcro panel pro umístění nášivky.
Na vnitřní straně brašny najdeme ID průhledné okénko na kartičku s informacemi. Boky brašny mají systém Molle. Díky popruhům se dá brašna nosit na zádech jako batoh. 
Uvnitř brašny se nachází dostatek místa na dvě zbraně, které jsou od sebe odděleny polstrovanou vrstvou. Zbraně budou na místě držet díky Velcro popruhům na přední a zadní straně. Inovativní systém polstrování celé brašny zabrání poškození při pádech a nárazech, vaše vybavení tak bude v maximálním bezpečí. 
Délka: 92cm
Materiál: 600D Oxford
Barva: Černá