Wosport Břišní sumka pro Chest rigy – černá

Pouzdro má design polovičního zipu, což znamená, že vaše vybavení z pouzdra snadno nevypadne, i když zip zůstane nezajištěný. Na přední straně brašny je umístěna malá kapsa na zip, která je ideální pro snadný přístup k drobným předmětům. Spodní část sumky obsahuje dvě elastické smyčky, které lze upravit tak, aby držely turniket nebo jiné vybavení, které budete možná potřebovat rychle použít. Pokud spodní uložení nevyhovuje potřebám vaší mise, můžete smyčky podle potřeby snadno odstranit a znovu nainstalovat. Uvnitř je sumka vybavena očky z ploché gumy pro zajištění potřebného vybavení, Je také vybavena dvěma posuvnými zámky, které usnadňují nastavení napětí elastických smyček visících…

Výrobce:

243  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Pouzdro má design polovičního zipu, což znamená, že vaše vybavení z pouzdra snadno nevypadne, i když zip zůstane nezajištěný.
Na přední straně brašny je umístěna malá kapsa na zip, která je ideální pro snadný přístup k drobným předmětům. Spodní část sumky obsahuje dvě elastické smyčky, které lze upravit tak, aby držely turniket nebo jiné vybavení, které budete možná potřebovat rychle použít. Pokud spodní uložení nevyhovuje potřebám vaší mise, můžete smyčky podle potřeby snadno odstranit a znovu nainstalovat.
Uvnitř je sumka vybavena očky z ploché gumy pro zajištění potřebného vybavení, Je také vybavena dvěma posuvnými zámky, které usnadňují nastavení napětí elastických smyček visících níže. Dva otvory pro průchodky na dně pomáhají odvodnění sumky pokud dojde k jejímu namočení.
Sumka je navržena tak, aby se vešla na spodní část našeho Micro Chest Rigu a nebo jakéhokoli jiného nosiče plátů, který má standardní velcro panely, takže je univerzální volbou pro ty, kteří často mění vybavení.
Materiál: Nylon 1000D
Rozměry: 20x7x12 cm
Pro vesty typu: VE-50/55/56/57….. (D3CRM, D3CRX….)