Nové

Wosport Helma FAST Pilot Mask – Černá

Velikost M – 52-60cm / Velikost L – 56-66cm Helma FAST Pilot mask je profesionální série přileb, se systémem externích kolejnicových lišt, který návrháři zkoumali mnoho let kvůli designu pro dosažení bezproblémového spojení, ohromujícího stylu, bez ztráty taktické hodnoty! Kombinace helmy (Fast Helmet) a masky (Pilot Mask Facial Part) s originálním bezproblémovým spojením kolejnice WST, obličejovou část lze v případě taktických potřeb vyjmout. Pilot maska ​​má mnoho větracích otvorů umístěných v blízkosti rámu a během pohybu uživatele se vytváří značná cirkulace vzduchu, aby se dosáhlo efektu odvodu tepla a zlepšilo se pohodlí uživatele při nošení. Jako nový koncept představený Wosportem, Pilot Mask je…

Výrobce:

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Porovnat
Katalogové číslo: 13975 Kategorie: , Štítek:

Popis

Velikost M – 52-60cm / Velikost L – 56-66cm
Helma FAST Pilot mask je profesionální série přileb, se systémem externích kolejnicových lišt, který návrháři zkoumali mnoho let kvůli designu pro dosažení bezproblémového spojení, ohromujícího stylu, bez ztráty taktické hodnoty!
Kombinace helmy (Fast Helmet) a masky (Pilot Mask Facial Part) s originálním bezproblémovým spojením kolejnice WST, obličejovou část lze v případě taktických potřeb vyjmout.
Pilot maska ​​má mnoho větracích otvorů umístěných v blízkosti rámu a během pohybu uživatele se vytváří značná cirkulace vzduchu, aby se dosáhlo efektu odvodu tepla a zlepšilo se pohodlí uživatele při nošení.
Jako nový koncept představený Wosportem, Pilot Mask je integrovaná taktická helma, odvozená od helmy FAST, má téměř všechny výhody FAST helmy.
Čistá hmotnost pouze 0,9 kg! Ano, i tak lehký výrobek může odolat tak vysoké nárazové síle.
Odolnost vůči nárazu:Prošel testem ANSI Z80.3 drop ball při teplotě -10 C až 42 C, odolnost proti nárazu je minimálně 600 FPS (pro model objektivu 420 FPS na 5 metrů)
Materiál produktu:Vyrobeno z termoplastických polyuretanů (TPU); čočka pc; materiál systému montáže helmy nylon
Helma je určena pouze pro dekorační účely!

Další informace

Velikost

,