Wosport Insert MK4 na 3x granáty 40mm – černý

Tato vložka se 3 elastickými oky má jednoduchý, ale účinný design, který umožňuje bezpečně a organizovaně přenášet celou řadu vybavení. Je navržena tak, aby optimalizovala vaše vybavení díky organizaci a zvýšila tak výkonnost zlepšením funkčnosti. Vložky byly navrženy jako modulární, takže je můžete kombinovat podle svých konkrétních potřeb. Větší půdorys je navržen tak, aby vložka byla stabilní a udržela se na místě i v nepříznivých prostředích. Zatímco většina velcro organizérů na současném trhu je křehká a nespolehlivá, tato vložka je navržena tak, aby zůstala na místě přesně tam, kam ji připevníte. Barva: Černá

Výrobce:

58  včetně DPH

Dostupnost: 86 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14966 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato vložka se 3 elastickými oky má jednoduchý, ale účinný design, který umožňuje bezpečně a organizovaně přenášet celou řadu vybavení. Je navržena tak, aby optimalizovala vaše vybavení díky organizaci a zvýšila tak výkonnost zlepšením funkčnosti. Vložky byly navrženy jako modulární, takže je můžete kombinovat podle svých konkrétních potřeb.
Větší půdorys je navržen tak, aby vložka byla stabilní a udržela se na místě i v nepříznivých prostředích. Zatímco většina velcro organizérů na současném trhu je křehká a nespolehlivá, tato vložka je navržena tak, aby zůstala na místě přesně tam, kam ji připevníte.
Barva: Černá