Nové

Wosport Lehký střelecký opasek BISON s Molle vazbou – šedý

Střelecký opasek BISON je duální taktický opasek který je velmi lehký. Je určen zejména pro nošení pistole a sumek na zásobníky a pod. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu a materiálu s nylonovou vazbou a vnitřní plastovou kostrou pro pevnější konstrukci. Druhý vnitřní kalhotový opaskem s G-hookem opatřený po vnější straně jemnou části suchého zipu který slouží pro pevné připevnění vnějšího opasku na kalhoty. Tento dvouvrstvý systém zajišťuje bezpečnou střeleckou platformu kombinací vnitřního popruhu se suchým zipem a taktického nosného popruhu. Taktická vnější dvouřadá vrstva umožňuje střelci připevnit širokou škálu pouzder a sumek kompatibilních s MOLLE vazbou. Opasek je vybaven kovovou rychlo sponou a s…

Výrobce:

537  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14754 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Střelecký opasek BISON je duální taktický opasek který je velmi lehký. Je určen zejména pro nošení pistole a sumek na zásobníky a pod. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu a materiálu s nylonovou vazbou a vnitřní plastovou kostrou pro pevnější konstrukci. Druhý vnitřní kalhotový opaskem s G-hookem opatřený po vnější straně jemnou části suchého zipu který slouží pro pevné připevnění vnějšího opasku na kalhoty.
Tento dvouvrstvý systém zajišťuje bezpečnou střeleckou platformu kombinací vnitřního popruhu se suchým zipem a taktického nosného popruhu. Taktická vnější dvouřadá vrstva umožňuje střelci připevnit širokou škálu pouzder a sumek kompatibilních s MOLLE vazbou.
Opasek je vybaven kovovou rychlo sponou a s připojeným “D-kroužkem”.
Barva: Šedý
Délka až 110 cm
Šířka 5,3 cm