Wosport Magnetická páska pro uchycení popruhu SLING STRAP – Ranger Green

Tato taktická magnetická páska na popruh SLING STRAP je naším novým oblíbeným řešením pro skladování popruhu na zbrani. Uvnitř pásky jsou použity dva silné magnety, které pevně drží váš popruh na pušce. Nasazení je jednoduché: uchopte popruh a zatáhněte. Sling Strap se sám odepne. Rychlé a snadné. Tak to máme rádi. Minimální velikost, na kterou se popruh hodí, je zhruba 1″ (tubus výsuvné pažby). Maximální obvod je 8″ (maximální průměr 2,6). Sling Strap se upevňuje pomocí suchého zipu. Úchyt na popruh je zajištěn magnety a bude pasovat na cokoli od polstrovaných popruhů až po klasické popruhy. Barva: Ranger Green

Výrobce:

98  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14953 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tato taktická magnetická páska na popruh SLING STRAP je naším novým oblíbeným řešením pro skladování popruhu na zbrani. Uvnitř pásky jsou použity dva silné magnety, které pevně drží váš popruh na pušce.
Nasazení je jednoduché: uchopte popruh a zatáhněte. Sling Strap se sám odepne. Rychlé a snadné. Tak to máme rádi.
Minimální velikost, na kterou se popruh hodí, je zhruba 1″ (tubus výsuvné pažby). Maximální obvod je 8″ (maximální průměr 2,6).
Sling Strap se upevňuje pomocí suchého zipu. Úchyt na popruh je zajištěn magnety a bude pasovat na cokoli od polstrovaných popruhů až po klasické popruhy.
Barva: Ranger Green