Wosport Malé pouzdro pro plynovou kartuši a HPA lahev – Ranger Green

Speciálně navržené pouzdro pro plynovou kartuši nebo velmi malé HPA lahve od WoSporT o rozměrech až 120 x 85 mm. Vyrobeno z kvalitního materiálu, který nejen chrání obsah, ale zároveň poskytuje ochranu před sluncem a přehřátím. Vlastnosti: Výstupní otvor pro hořák, ideální i pro HPA lahve (regulátor zůstane přístupný) Držadla na obou stranách pouzdra umožňují připevnění k batohu nebo pásu pomocí popruhu, karabin atd. Panel na suchý zip pro identifikační patche Dno je uzavřeno dvousměrným YKK zipem s vodotěsným povrchem, což zajišťuje ochranu před vodou a prachem Zvláštní materiál poskytuje ochranu před slunečním zářením a přehřátím, což je ideální pro použití s HPA lahvemi, kde je důležitá ochrana před sluncem. Specifikace: Materiál: CorduraBarevné provedení: Ranger GreenRozměry: 8,5 x 12 cm WoSporT – Kde kvalita…

Výrobce:

214  včetně DPH

Dostupnost: 16 skladem

Porovnat

Popis

Speciálně navržené pouzdro pro plynovou kartuši nebo velmi malé HPA lahve od WoSporT o rozměrech až 120 x 85 mm. Vyrobeno z kvalitního materiálu, který nejen chrání obsah, ale zároveň poskytuje ochranu před sluncem a přehřátím.

Vlastnosti:

Výstupní otvor pro hořák, ideální i pro HPA lahve (regulátor zůstane přístupný)

Držadla na obou stranách pouzdra umožňují připevnění k batohu nebo pásu pomocí popruhu, karabin atd.

Panel na suchý zip pro identifikační patche

Dno je uzavřeno dvousměrným YKK zipem s vodotěsným povrchem, což zajišťuje ochranu před vodou a prachem

Zvláštní materiál poskytuje ochranu před slunečním zářením a přehřátím, což je ideální pro použití s HPA lahvemi, kde je důležitá ochrana před sluncem.

Specifikace:
Materiál: CorduraBarevné provedení: Ranger GreenRozměry: 8,5 x 12 cm

WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost
WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůcky, taktické opasky, brašny na zbraň a popruhy. Brýle, masky a přilby jsou testovány podle ANSI Z80.3 (odolnost minimálně 700 FPS). Uniformy a taktické vesty navíc dosáhly evropského standardu IV.