Wosport Mini lightsticky červené – 30ks

Neuvěřitelně efektivní a zároveň kompaktní vaianta klasického light sticku. Ideální na čištění místností či další aplikace. Tyčinka o velikosti 2” (5cm) vydává stejné množství světla jako klasická chemická světla velikosti 4” či 6″ (bylo pozorováno s přístroji pro noční vidění).  Balení obsahuje 30x zelený mini lightstick. Doba svícení cca 5 hodin. Upozornění: Uchovejte v originálním balení do doby použití. Nepropichujte a neprořezávejte tento produkt. Složení je netoxické a nehořlavé. Při kontaktu s pokožkou nebo očima, důkladně opláchněte zasažená místa vodou. Nepožívat! Použití: s přístroji pro nočním viděním čištění místností Lov outdoor

Výrobce:

156  včetně DPH

Dostupnost: 59 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14069 Kategorie: , Štítek:

Popis

Neuvěřitelně efektivní a zároveň kompaktní vaianta klasického light sticku. Ideální na čištění místností či další aplikace. Tyčinka o velikosti 2” (5cm) vydává stejné množství světla jako klasická chemická světla velikosti 4” či 6″ (bylo pozorováno s přístroji pro noční vidění). 
Balení obsahuje 30x zelený mini lightstick. Doba svícení cca 5 hodin.
Upozornění:
Uchovejte v originálním balení do doby použití. Nepropichujte a neprořezávejte tento produkt. Složení je netoxické a nehořlavé. Při kontaktu s pokožkou nebo očima, důkladně opláchněte zasažená místa vodou. Nepožívat!
Použití:

s přístroji pro nočním viděním
čištění místností
Lov
outdoor