Wosport Popisovatelné visačky WoSporT (4ks) – Černá

Dopřejte své výbavě jedinečný nádech s personalizovatelnými gumovými visačkami WoSporT. V balení najdete 4 kusy těchto praktických a stylových doplňků pro označení výstroje vašimi iniciály nebo důležitými informacemi jako krevní skupina, jednotka apod. Každý prvek tvé výbavy ponese stopu osobního kódu a bude nezaměnitelnou součástí tvého taktického střihu. Přednosti visaček: Personalizace: Každá visačka je ideální plochou pro vaši vlastní kreativitu. Popište je fixou (markerem) podle svých představ nebo označte důležité informace. Univerzální upevnění: Snadné a rychlé upevnění na suchý zip díky flexibilnímu materiálu. Alternativně můžete použít šňůrku na výstroj a přizpůsobit si tak umístění podle svých potřeb. Lze ji použít i jako táhlo jezdce zipu bundy a tašek. Praktické balení: V balení naleznete 4 visačky, takže budete mít dostatek prostoru pro označení různých částí…

Výrobce:

117  včetně DPH

Dostupnost: 85 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15811 Kategorie: , Štítek:

Popis

Dopřejte své výbavě jedinečný nádech s personalizovatelnými gumovými visačkami WoSporT. V balení najdete 4 kusy těchto praktických a stylových doplňků pro označení výstroje vašimi iniciály nebo důležitými informacemi jako krevní skupina, jednotka apod.
Každý prvek tvé výbavy ponese stopu osobního kódu a bude nezaměnitelnou součástí tvého taktického střihu.

Přednosti visaček:

Personalizace: Každá visačka je ideální plochou pro vaši vlastní kreativitu. Popište je fixou (markerem) podle svých představ nebo označte důležité informace.

Univerzální upevnění: Snadné a rychlé upevnění na suchý zip díky flexibilnímu materiálu. Alternativně můžete použít šňůrku na výstroj a přizpůsobit si tak umístění podle svých potřeb. Lze ji použít i jako táhlo jezdce zipu bundy a tašek.

Praktické balení: V balení naleznete 4 visačky, takže budete mít dostatek prostoru pro označení různých částí vaší výbavy nebo dokonce i pro tvorbu vlastních designů jako jsou loga a znaky vaší jednotky.

Specifikace:
Materiál: gumová pryž a suchý zipPočet kusů v balení: 4