Nové

Wosport Precizní ochranná maska Transformer Ultimate V2, síťovaná – černá

Maska je vyrobena z plastu. Maska se skládá z brýlí vyrobených z kovové síťoviny, části, která zakrývá obličej a krk, a části, která zakrývá čelo. Vnitřní část brýlí má měkkou podšívku, která snižuje oděrky a poranění obličeje. Elastický pásek na zapínání je délkově nastavitelný. Část zakrývající ústa, krk a čelo má ventilační otvory. Maska je modulární – některé prvky je možné odejmout, brýle je možné odejmout i zcela. Poznámka! Výrobek nepředstavuje balistickou ochranu očí a jeho použití k tomuto účelu je v rozporu s jeho zamýšleným použitím. Balistické testy ukázaly, že úlomky BB vzniklé při srážce BB se sítí mohou…

Výrobce:

342  včetně DPH

Dostupnost: 27 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13977 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Maska je vyrobena z plastu. Maska se skládá z brýlí vyrobených z kovové síťoviny, části, která zakrývá obličej a krk, a části, která zakrývá čelo. Vnitřní část brýlí má měkkou podšívku, která snižuje oděrky a poranění obličeje. Elastický pásek na zapínání je délkově nastavitelný. Část zakrývající ústa, krk a čelo má ventilační otvory. Maska je modulární – některé prvky je možné odejmout, brýle je možné odejmout i zcela.
Poznámka!
Výrobek nepředstavuje balistickou ochranu očí a jeho použití k tomuto účelu je v rozporu s jeho zamýšleným použitím. Balistické testy ukázaly, že úlomky BB vzniklé při srážce BB se sítí mohou proniknout mřížkou (zejména při použití biologicky odbouratelných BB)
Prodejce ani výrobce nenesou odpovědnost za použití produktu k ochraně zraku uživatele v airsoftových hrách s použitím airsoftových replik. To platí i pro případné zdravotní problémy uživatele nebo škody na majetku a na reklamaci výrobku se nevztahuje.