Wosport Rychloládovačka Lever Bottle, 500 plus 2500 BBs – Písková

Rychloládovačka Lever Silence je nezbytnou součástí výbavy každého hráče airsoftu. Rychlým otáčením klikou lze téměř každý zásobník M4/16 velmi rychle naplnit. Kompaktní velikost této rychloládovačky se perfektně vejde do každého dvojitého pouzdra na zásobníky M4, abyste jí mohli snadno mít stále u sebe. Hlavní předností verze Bottle je možnost našroubovat lahev (s hrdlem 3,5 cm) s kuličkami přímo na ládovačku a vyhnout se rozsypání střeliva všude kolem.  Vlastnosti: Vysoká kapacita, pojme až 500 kuliček  plus  2500 dalších kuliček v lahvi Kompaktní velikost, perfektně se vejde do každého dvojitého pouzdra na zásobníky M4 a snadno se přenese do terénu Verze Bottle pro našroubování láhve s hrdlem o průměru 3,5 cm Super rychlá, snadná manipulace Mimo zásobníky M4/16 lze plnit i zásobníky AK/MP5 a…

Výrobce:

312  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13961 Kategorie: , Štítek:

Popis

Rychloládovačka Lever Silence je nezbytnou součástí výbavy každého hráče airsoftu. Rychlým otáčením klikou lze téměř každý zásobník M4/16 velmi rychle naplnit. Kompaktní velikost této rychloládovačky se perfektně vejde do každého dvojitého pouzdra na zásobníky M4, abyste jí mohli snadno mít stále u sebe.
Hlavní předností verze Bottle je možnost našroubovat lahev (s hrdlem 3,5 cm) s kuličkami přímo na ládovačku a vyhnout se rozsypání střeliva všude kolem. 
Vlastnosti:

Vysoká kapacita, pojme až 500 kuliček  plus  2500 dalších kuliček v lahvi
Kompaktní velikost, perfektně se vejde do každého dvojitého pouzdra na zásobníky M4 a snadno se přenese do terénu
Verze Bottle pro našroubování láhve s hrdlem o průměru 3,5 cm
Super rychlá, snadná manipulace
Mimo zásobníky M4/16 lze plnit i zásobníky AK/MP5 a G36 pomocí adaptérů

Specifikace:
Materiál: PolymerRozměry: 11,1 x 6,6 x 4,7 cmHmotnost: 210g

Součástí balení je plnička na 500 BBs a prázdná lahev na 2500 BBs