Wosport Střelecký opasek Special Ops s Molle vazbou – Černý

Střelecký opasek Special Ops je taktický opasek, který sestává celkem ze 3 opasků. První – vnitřní – opasek slouží jako klasický kalhotový opasek. Druhý – prostřední – opasek bez vazby slouží jako kryt prvního opasku, abyste si nerozedřeli oblečení o velcro na prvním opasku. Dá se také použít jako opasek na EDC. Třetí – taktický – vnější opasek je určen zejména pro nošení pistole a sumek na zásobníky apod. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu s nylonovou molle vazbou. Tato taktická vnější dvouřadá vrstva umožňuje střelci připevnit širokou škálu pouzder a sumek kompatibilních s MOLLE vazbou. Opasek je vybaven kovovou rychlosponou a s připojeným…

Výrobce:

731  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14757 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Střelecký opasek Special Ops je taktický opasek, který sestává celkem ze 3 opasků.
První – vnitřní – opasek slouží jako klasický kalhotový opasek.
Druhý – prostřední – opasek bez vazby slouží jako kryt prvního opasku, abyste si nerozedřeli oblečení o velcro na prvním opasku. Dá se také použít jako opasek na EDC.
Třetí – taktický – vnější opasek je určen zejména pro nošení pistole a sumek na zásobníky apod. Tento opasek je vyroben z nylonového popruhu s nylonovou molle vazbou. Tato taktická vnější dvouřadá vrstva umožňuje střelci připevnit širokou škálu pouzder a sumek kompatibilních s MOLLE vazbou.
Opasek je vybaven kovovou rychlosponou a s připojeným “D-kroužkem”.
Materiál: Matná slitina, CORDURA
Barva: Černá