Nové

Wosport Taktické přenosné skládací křeslo – MC

Taktické přenosné křesílko od Wosportu je vhodným kusem výbavy pro víkendové i delší airsoftové akce, táboření či rybaření atd. zkrátka situace, kdy po akci potřebujete nabrat síly na základně. Kovový rám z hliníkové slitiny který se skládá velmi rychle a intuitivně bez použití nářadí. Na konstrukci navléknete potah z kvalitní cordury a můžete zasednout. Praktický obal, ve kterém je křesílko zabaleno, lze připevnit k nohám a slouží pak jako přídavná kapsa.  Na zádech pak naleznete velcro panel pro připevnění patchů a na bocích pak naleznete kapsy na uložení telefonu nebo drobností. Vlastnosti: Rozměry balení: 51cm x 37cm x 40cm Rozložené: 53cm x…

Výrobce:

1 707  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13944 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Taktické přenosné křesílko od Wosportu je vhodným kusem výbavy pro víkendové i delší airsoftové akce, táboření či rybaření atd. zkrátka situace, kdy po akci potřebujete nabrat síly na základně. Kovový rám z hliníkové slitiny který se skládá velmi rychle a intuitivně bez použití nářadí. Na konstrukci navléknete potah z kvalitní cordury a můžete zasednout. Praktický obal, ve kterém je křesílko zabaleno, lze připevnit k nohám a slouží pak jako přídavná kapsa. 
Na zádech pak naleznete velcro panel pro připevnění patchů a na bocích pak naleznete kapsy na uložení telefonu nebo drobností.
Vlastnosti:

Rozměry balení: 51cm x 37cm x 40cm

Rozložené: 53cm x 48cm x 66cm

Vyrobeno z odolného nylonu Cordura 500D

Váha: 1040g

Rám z odolné slitiny hliníku