Wosport Taktický Chest rig MK4 – Ranger Green

Taktický Chest Rig MK4 byl navržen tak, aby naplnil specifickou potřebu všech ozbrojených složek které operují zejména za snížené viditelnosti nebo v omezené prostoru. Jedná se o jednu z nejmodulárnějších souprav na současném trhu.   Základna Chest Rigu MK4  Hlavní kapsa/základna je navržena tak, aby byla mimořádně účinná, modulární a lehká. Základna bez problémů spolupracuje s celou řadou příslušenství, které tak nabízí téměř nekonečné množství konfigurací. Základna je vybavena měkkým suchým zipem v obou kapsách, které vám umožní umístit základní předměty mise tam, kam potřebujete, na základě vašich individuálních potřeb. Vylepšený profil umožňuje použití šesti zásobníků ve stylu 5,56 x .45 nebo čtyř zásobníků…

Výrobce:

1 257  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Taktický Chest Rig MK4 byl navržen tak, aby naplnil specifickou potřebu všech ozbrojených složek které operují zejména za snížené viditelnosti nebo v omezené prostoru. Jedná se o jednu z nejmodulárnějších souprav na současném trhu.  
Základna Chest Rigu MK4 
Hlavní kapsa/základna je navržena tak, aby byla mimořádně účinná, modulární a lehká. Základna bez problémů spolupracuje s celou řadou příslušenství, které tak nabízí téměř nekonečné množství konfigurací. Základna je vybavena měkkým suchým zipem v obou kapsách, které vám umožní umístit základní předměty mise tam, kam potřebujete, na základě vašich individuálních potřeb. Vylepšený profil umožňuje použití šesti zásobníků ve stylu 5,56 x .45 nebo čtyř zásobníků 7,62 x .51 nebo libovolné kombinace puškových a pistolových zásobníků. Velcro panel na zadní straně základny pak umožňuje pevnou integraci s příslušenstvím, jako je břišní sumka nebo expanzní křídla. Větší pole suchého zipu také umožňuje pevnou integraci na nosiče plátů. Kromě většího pole suchého zipu umožňuje MK4 také integraci škrtidla na spodní stranu břišní sumky.Insert pro puškové zásobníky typu 5.56Místo použití stahovacích vložek, klop na suchý zip nebo tvrdé kydexové vložky je zde použito inovativních gumových insertů které jsou při vyjímání a vkládání zásobníků velmi tiché, zároveň však poskytují rychlý přístup k zásobníkům a vynikající retenci. 
Zádový popruhZádový popruh zajišťuje retenci potřebnou k udržení chest rigu blízko u těla. Tento popruh lze také použít jako popruh, pokud si přejete nosit MK4 v konfiguraci křížem přes tělo jako “Go Bag”.