Wosport Univerzální opaskové pouzdro GB34 Sub-Compact (Glock 19, USP, CZ Duty) – Písková

Nabízíme vám taktické pouzdro GB34, vyrobené z odolného nylonového materiálu, které zajišťuje spolehlivou ochranu a dlouhou životnost. Toto taktické pouzdro je navrženo s důrazem na bezpečnost a rychlý přístup k vaší zbrani. Jeho unikátní design využívá pojistku ve stylu GLS, která zabezpečuje vaši pistoli řady Sub-Compact pevně v pouzdře. Pouzdro je ideální pro všechny, kteří chtějí mít svou zbraň stále po ruce s maximální spolehlivostí a pohodlím. Kompatibilní pistole  Glock (19, 23, 38)Ruger (9E,SR-40)H a K (USP, USP Compact, 45pistol, P30, 45C, VP9)S a W (M a P 45 4″, SW40F)Springfield XDS .45 4″SIG P225 (-verze bez RIS lišty) Systém upevnění na opasek zajišťuje pevné a pohodlné nošení, zatímco nylon přidává lehkost a…

Výrobce:

243  včetně DPH

Dostupnost: 41 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13995 Kategorie: Štítek:

Popis

Nabízíme vám taktické pouzdro GB34, vyrobené z odolného nylonového materiálu, které zajišťuje spolehlivou ochranu a dlouhou životnost. Toto taktické pouzdro je navrženo s důrazem na bezpečnost a rychlý přístup k vaší zbrani.
Jeho unikátní design využívá pojistku ve stylu GLS, která zabezpečuje vaši pistoli řady Sub-Compact pevně v pouzdře. Pouzdro je ideální pro všechny, kteří chtějí mít svou zbraň stále po ruce s maximální spolehlivostí a pohodlím.

Kompatibilní pistole 
Glock (19, 23, 38)Ruger (9E,SR-40)H a K (USP, USP Compact, 45pistol, P30, 45C, VP9)S a W (M a P 45 4″, SW40F)Springfield XDS .45 4″SIG P225 (-verze bez RIS lišty)

Systém upevnění na opasek zajišťuje pevné a pohodlné nošení, zatímco nylon přidává lehkost a odolnost. To je ideální volba pro všechny milovníky airsoftu, vojenských simulací a outdoorových aktivit, kteří hledají spolehlivé a taktické řešení pro nošení svých pistolí.
Vyberte si kvalitu a bezpečnost s opaskovým plastovým pouzdrem GB34.

WoSporT – Kde kvalita potká dostupnost
WoSporT Industry, sídlící v hračkářském městě Guangdong Chenghai, se po letech rozvoje stal komplexním podnikem integrujícím výzkum, vývoj, výrobu a služby. Zaměřují se na vývoj, výrobu a prodej outdoorové výstroje. Jejich silnou stránkou jsou produkty jako outdoorové helmy, ochranné masky, taktické uniformy, outdoorové brýle, taktické vesty, taktická sluchátka/PTT, horolezecké batohy, sportovní ochranné pomůcky, taktické opasky, brašny na zbraň a popruhy. Brýle, masky a přilby jsou testovány podle ANSI Z80.3 (odolnost minimálně 700 FPS). Uniformy a taktické vesty navíc dosáhly evropského standardu IV.