Wosport WoSport aktivní headset Gen5 plus montáž na helmu FAST – Zelená

Aktivní headset Gen 5 s montáží na helmu FAST od firmy WoSport je vybaven bilaterálním mikrofonem, který lze připnout na levou i pravou sluchátkovou mušli. Tento inovativní systém aktivního odposlechu tlumí zvuky nad 90 dB a naopak zesiluje řeč, což umožňuje uživateli lépe vnímat prostředí a komunikovat s ostatními členy týmu. Jednoduché ovládání v rukavicích je zajištěno pomocí tří tlačítek (2 pro regulaci hlasitosti a 1 pro zapnutí/vypnutí). Díky měkkému těsnění kolem sluchátek je absorbován pot a zároveň se uši nepřehřívají, což zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení.Tento headset je také kompatibilní s PTT spínači, což umožňuje ještě plynulejší a efektivnější komunikaci na airsoftovém hřišti a v týmu. Hlavní přednosti headsetu: Efektivní tlumení zvuků:Tlumí zvuky nad 90 dB, což zajišťuje ochranu…

Výrobce:

2 145  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14838 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Aktivní headset Gen 5 s montáží na helmu FAST od firmy WoSport je vybaven bilaterálním mikrofonem, který lze připnout na levou i pravou sluchátkovou mušli. Tento inovativní systém aktivního odposlechu tlumí zvuky nad 90 dB a naopak zesiluje řeč, což umožňuje uživateli lépe vnímat prostředí a komunikovat s ostatními členy týmu.
Jednoduché ovládání v rukavicích je zajištěno pomocí tří tlačítek (2 pro regulaci hlasitosti a 1 pro zapnutí/vypnutí). Díky měkkému těsnění kolem sluchátek je absorbován pot a zároveň se uši nepřehřívají, což zvyšuje komfort při dlouhodobém nošení.Tento headset je také kompatibilní s PTT spínači, což umožňuje ještě plynulejší a efektivnější komunikaci na airsoftovém hřišti a v týmu.

Hlavní přednosti headsetu:

Efektivní tlumení zvuků:Tlumí zvuky nad 90 dB, což zajišťuje ochranu sluchu před hlasitými výbuchy a zároveň zesiluje řeč.
Bilaterální mikrofon:Možnost připnutí mikrofonu na levou i pravou sluchátkovou mušli.
Snadné ovládání:Tři tlačítka umožňují snadné ovládání hlasitosti a zapnutí/vypnutí i v rukavicích.
Kompatibilita s PTT spínači:Možnost použití s PTT spínači zajišťuje plynulou a efektivní komunikaci.
Pohodlné nošení:Měkké těsnění kolem sluchátek absorbuje pot a zároveň nepřehřívá uši.
Vybavení balení:Součástí balení je kompletní příslušenství včetně mikrofonu, konektorů na helmu, adaptérů pro kolejnice a tašky na příslušenství.

Technické specifikace:

Typ: Aktivní headset
Model: Gen 5
Funkce tlumení: Tlumí zvuky nad 90 dB, zesiluje řeč
Bilaterální mikrofon: Ano, připínatelný na levou i pravou sluchátkovou mušli
Ovládání: 3 tlačítka pro regulaci hlasitosti a zapnutí/vypnutí, snadné ovládání v rukavicích
Těsnění: Měkké těsnění kolem sluchátek, absorbuje pot a nepřehřívá uši
Kompatibilita: Kompatibilní s PTT spínači
Rozměry: 22.5 x 13.2 x 10.5 cm
Hmotnost: 610 g
Vhodný obvod hlavy: 52-62 cm

Aktivní headset Gen 5 s montáží na helmu FAST od firmy WoSport je nezbytným vybavením pro každého vášnivého hráče airsoftu, který si cení kvality, bezp..