Wosport WST Cyberpunk maska s Anti-Fog zorníkem – Černá

Přenes se do budoucnosti airsoftové ochrany s WoSporT Cyberpunk maskou vybavenou technologií Antifog (protizamlžování). Tento high-tech kousek úspěšně prošel testem nárazu malých částic ANSI Z80.3, což zajišťuje nekompromisní odolnost a bezpečnost. Kritická nárazová energie je vyšší než 3 Jouly, což znamená top ochranu proti proraženým nebo rozbitým zorníkům (cca do 170 m/s). Zhotovená z moderního silikonu a tvrdých plastů, je maska nejen high-tech, ale i  neskutečně pohodlná. Zorník je odnímatelný, takže si můžete vytvořit i half-face masku podle potřeby. Vyšperkuj si svůj vzhled s adaptivním úhlovým systémem a elastickým popruhem, který se přizpůsobí tvaru tvé hlavy. Citlivost lze jemně nastavit podle tvého gusta pomocí hexagonálního šroubu, takže budeš mít…

Výrobce:

488  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15834 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přenes se do budoucnosti airsoftové ochrany s WoSporT Cyberpunk maskou vybavenou technologií Antifog (protizamlžování). Tento high-tech kousek úspěšně prošel testem nárazu malých částic ANSI Z80.3, což zajišťuje nekompromisní odolnost a bezpečnost.
Kritická nárazová energie je vyšší než 3 Jouly, což znamená top ochranu proti proraženým nebo rozbitým zorníkům (cca do 170 m/s).
Zhotovená z moderního silikonu a tvrdých plastů, je maska nejen high-tech, ale i  neskutečně pohodlná. Zorník je odnímatelný, takže si můžete vytvořit i half-face masku podle potřeby.
Vyšperkuj si svůj vzhled s adaptivním úhlovým systémem a elastickým popruhem, který se přizpůsobí tvaru tvé hlavy. Citlivost lze jemně nastavit podle tvého gusta pomocí hexagonálního šroubu, takže budeš mít masku přesně podle svých potřeb.
Proti problémům s viditelností se postaví dvojitý anti-fog zorník. Vylepšený proces povrchové úpravy zorníku zajišťuje jasný výhled za všech podmínek, a to právě díky dvojitému anti-fog ošetření jak uvnitř, tak zvenčí zorníku.

Specifikace:
Materiál: nylonový plast plus silikon plus polykarbonát (zorník)Barva: Šedé tělo masky plus Černé sklíčkoVelikost: 14 cm x 19 cmHmotnost: 300 gObsah balení: 1x maska Cyberpunk, 1x zorník, klíč a šrouby

— Prodejce nenese zodpovědnost za nesprávné používání masky —