Wosport WST Taktický Chest rig D3CRM – MC

Tento Chest Rig Micro byl navržen tak, aby se zcela přizpůsobil jakékoli akci. Nové víceúčelové vložky umožňují operátorovi vložit jakoukoliv verzi zásobníku, kterou si zvolí, jednoduše výměnou vložky za jinou pomocí suchého zipu. Micro znamená sice malý, ale chest rig obsahuje spoustu přepracovaných úložných možností a stále bezproblémově funguje s jakýmkoliv příslušenstvím. Dvě postranní sumky umožňují vložení pistolovích zásobníků nebo multitoolu či granátu. Zadní strana je opatřena suchým zipem a lze jej tak připevnit i na vestu nebo doplnit přídavnými sumkami. Stejně jako jeho předchůdce je navržen a optimalizován pro práci ve městě, ve vozidle či v přírodě a v dalších omezených podmínkách. Součástí balení je…

Výrobce:

1 062  včetně DPH

Dostupnost: 16 skladem

Porovnat

Popis

Tento Chest Rig Micro byl navržen tak, aby se zcela přizpůsobil jakékoli akci. Nové víceúčelové vložky umožňují operátorovi vložit jakoukoliv verzi zásobníku, kterou si zvolí, jednoduše výměnou vložky za jinou pomocí suchého zipu.
Micro znamená sice malý, ale chest rig obsahuje spoustu přepracovaných úložných možností a stále bezproblémově funguje s jakýmkoliv příslušenstvím. Dvě postranní sumky umožňují vložení pistolovích zásobníků nebo multitoolu či granátu.
Zadní strana je opatřena suchým zipem a lze jej tak připevnit i na vestu nebo doplnit přídavnými sumkami. Stejně jako jeho předchůdce je navržen a optimalizován pro práci ve městě, ve vozidle či v přírodě a v dalších omezených podmínkách.
Součástí balení je vložka na 3 Stanag zásobníky včetně plastových vložek které zásobník svírají a zabraňují tak samovolnému vypadnutí.