Wosport WST Taktický Chest rig D3CRX – Šedý

Při použití jako samostatného chest rigu je platforma dostatečně nízkoprofilová, aby se dala nosit plně zatížená a netiskla se na normální bundu nebo mikinu volného střihu. Při použití na vestě díky trojzubcům, jej lze připevnit nebo odložit během několika sekund, což poskytuje jeho uživateli všestrannost modularitu. Sumky na puškové zásobníky jsou kompatibilní se zásobníky typu AR i AK. Pouzdra Multi-Mission pojmou 1911, Glock, Sig, M a P, XD a další standardní dvouřadé nebo jednořadé pistolové zásobníky, stejně jako mnoho ručních světel, multitoolů nebo 40mm granátů.

Výrobce:

868  včetně DPH

Dostupnost: 24 skladem

Porovnat

Popis

Při použití jako samostatného chest rigu je platforma dostatečně nízkoprofilová, aby se dala nosit plně zatížená a netiskla se na normální bundu nebo mikinu volného střihu. Při použití na vestě díky trojzubcům, jej lze připevnit nebo odložit během několika sekund, což poskytuje jeho uživateli všestrannost modularitu.
Sumky na puškové zásobníky jsou kompatibilní se zásobníky typu AR i AK.
Pouzdra Multi-Mission pojmou 1911, Glock, Sig, M a P, XD a další standardní dvouřadé nebo jednořadé pistolové zásobníky, stejně jako mnoho ručních světel, multitoolů nebo 40mm granátů.