XCell Li-Pol baterie X-Cell 7,4V 1200mAh, 25C – Stick (buffer)

Oživte svůj arzenál pomocí Li-Pol baterie X-Cell, což je součást produkce americké firmy Rayovac (specialista na baterie již od roku 1906). S touto nejen výkonnou, ale i spolehlivou a dlouhotrvající baterií přinesete nový rozměr do vašich her za atraktivní cenu. Technologie Li-Pol: Mnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Pol baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Pol má přibližně stejnou velikost jako baterie typu Mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií nevzhledně připevněných k menším zbraním.  Baterie je vybavena špičkovými články Li-Pol, které zajišťují stabilní a vysoký výkon pro vaši airsoftovou zbraň. Díky nim bude mít vaše zbraň vyšší kadenci, lepší odezvu spouště a hlavně bude střílet déle (a to i v chladném počasí!) Rozměrově a…

Výrobce:

486  včetně DPH

Dostupnost: 12 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 6652 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Oživte svůj arzenál pomocí Li-Pol baterie X-Cell, což je součást produkce americké firmy Rayovac (specialista na baterie již od roku 1906). S touto nejen výkonnou, ale i spolehlivou a dlouhotrvající baterií přinesete nový rozměr do vašich her za atraktivní cenu.
Technologie Li-Pol:
Mnoho uživatelů AEG nyní preferuje Li-Pol baterie, protože mohou poskytnout lepší energetickou účinnost v menším balení. Většina baterií Li-Pol má přibližně stejnou velikost jako baterie typu Mini a svým výkonem se vyrovná velkým bateriím typu NiMH. Tyto kompaktní Li-Po baterie eliminují potřebu kapes na baterie, bateriových boxů nebo velkých baterií nevzhledně připevněných k menším zbraním. 
Baterie je vybavena špičkovými články Li-Pol, které zajišťují stabilní a vysoký výkon pro vaši airsoftovou zbraň. Díky nim bude mít vaše zbraň vyšší kadenci, lepší odezvu spouště a hlavně bude střílet déle (a to i v chladném počasí!)
Rozměrově a provedením bychom si mohli baterie rozdělit do následujících tvarů:

Monoblok (větší blok baterie do pevné pažby a zásobníků kulometů, či předpažbí)
PEQ (malý blok baterie do AN/PEQ boxů)
Stick (dlouhá úzká tyčová baterie vhodná pro zbraně AK, CZ Scorpion Evo, CZ 805 BREN)
Buffer stick (dlouhá úzká baterie v provedení – plus do 130 x 20 x20 mm do tubusu (bufferu) pažby
Mini stick (extra krátká tyčová baterie pro zbraně s PDW kompaktní pažbou jako ARP9 apod, nebo pro zbraň VFC MP7 AEG)
Nunchuck (dvojdílná tyčová baterie do pažeb typu CRANE/SOPMOD včetně EBB zbraní (Marui NGRS, BOLT apod.) a předpažbí
Crane (trojdílná tyčová baterie vhodná pro pažby s bočním úložným prostorem typu CRANE/SOPMOD a část baterie je i v tubusu)

Specifikace baterie:

Konfigurace: Stick (buffer)
Konektor: Tamiya (malá)
Napětí: 7,4 V
Kapacita: 1200 mAh
Vybíjecí proud: 25C
Dodává se s vyrovnávacím balančním konektorem.
Vhodná pro AEG pracující s výstupním výkonem do 1.7 Joule (130 plus m/s).
Rozměry článku: 121,5 x 20 x 15,25 mm

— Výměna konektoru na baterii je možná na požádání. —

Návod na údržbu, nab..