5KU AB-8R CNC sklopná pažba na RIS (1913) – Černá

Nadčasový design a vysoká funkcionalita se spojují v této skvělé sklopné pažbě od 5KU.Pažba je lehká, má skeleton design a je navržená speciálně pro koncovky pažeb vybavené RIS lištou, například pro modely jako SIG MCX.Pažbu lze instalovat  na 5KU Adaptér RIS pažby 1913, který je dostupný pro modely M4/16, MP5 a AK se sklopnou pažbou. Montáž pažby je vyrobena z oceli, což zajišťuje pevnost a spolehlivost. Samotná pažba je vyrobena z odolného hliníku, který je též extra odolný, ale zároveň velmi lehký.Pažba disponuje montáží pro rychlé odhazování popruhu (QD), což zvyšuje její praktičnost a univerzálnost.Díky inovativní konstrukci kloubu a montáže pažby lze pažbu snadno sklopit jak na pravou, tak na levou stranu, což přináší flexibilitu v terénu. Technické specifikace: Typ montáže: na RIS lištu…

Výrobce:

1 648  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16261 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Nadčasový design a vysoká funkcionalita se spojují v této skvělé sklopné pažbě od 5KU.Pažba je lehká, má skeleton design a je navržená speciálně pro koncovky pažeb vybavené RIS lištou, například pro modely jako SIG MCX.Pažbu lze instalovat  na 5KU Adaptér RIS pažby 1913, který je dostupný pro modely M4/16, MP5 a AK se sklopnou pažbou.

Montáž pažby je vyrobena z oceli, což zajišťuje pevnost a spolehlivost. Samotná pažba je vyrobena z odolného hliníku, který je též extra odolný, ale zároveň velmi lehký.Pažba disponuje montáží pro rychlé odhazování popruhu (QD), což zvyšuje její praktičnost a univerzálnost.Díky inovativní konstrukci kloubu a montáže pažby lze pažbu snadno sklopit jak na pravou, tak na levou stranu, což přináší flexibilitu v terénu.

Technické specifikace:

Typ montáže: na RIS lištu (1913)
Délka: 19.7 cm
Šířka: 10.6 cm
Výška: 1.9 cm
Hmotnost: 0.26 kg