AceTech Nasvětlovací tlumič Blaster C (imitace výšlehu) – Zelená

Nejzajímavější funkcí Blasteru C je však jeho simulace výstřelu plamene. Na konci nasvětlovacího tlumiče jsou umístěny tři LED diody, které při výstřelu osvětlí vystřelenou kuličku a okolní plyn. Tento výstřel je nejlépe patrný při použití s plynovými zbraněmi, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. I při použití s elektrickými zbraněmi je tento efekt viditelný, i když mírněji.Blaster C je navržen pro zelené svítící kuličky (Tracer). Při každém výstřelu senzory nástavce identifikují prolétající kuličku a krátce ji ozáří zábleskem, čímž ji “osvětlí” a stane se tak viditelnou ve tmě po celou dobu svého letu. Tento efekt poskytuje úchvatnou podívanou a…

Výrobce:

1 550  včetně DPH

Dostupnost: 15 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16125 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nejzajímavější funkcí Blasteru C je však jeho simulace výstřelu plamene. Na konci nasvětlovacího tlumiče jsou umístěny tři LED diody, které při výstřelu osvětlí vystřelenou kuličku a okolní plyn. Tento výstřel je nejlépe patrný při použití s plynovými zbraněmi, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. I při použití s elektrickými zbraněmi je tento efekt viditelný, i když mírněji.Blaster C je navržen pro zelené svítící kuličky (Tracer). Při každém výstřelu senzory nástavce identifikují prolétající kuličku a krátce ji ozáří zábleskem, čímž ji “osvětlí” a stane se tak viditelnou ve tmě po celou dobu svého letu. Tento efekt poskytuje úchvatnou podívanou a zároveň pomáhá spolubojovníkům určit polohu protivníka (střela je tzv. stopovka).Tlumič má stupeň krytí IP65 (proti prachu a stékající vodě). Je tak ideální pro venkovní použití.

Blaster lze používat ve 3 režimech:
Nasvětlování s imitací plamene (na jedno nabití až 12 000 kuliček)Pouze imitace plamene (na jedno nabití až 12 000 kuliček)Pouze nasvětlování (na jedno nabití až 24 000 kuliček)

Blaster C si sám šetří baterii tím, že po 5 minutách nečinnosti se automaticky přepne do režimu spánku. Pomocí tlačítka lze opět zapnout.Stav tlumiče (čili zapnuto/napětí baterie/výsledek autotestu) je signalizován zvukovým signálem a barevným blikáním LED.Nasvětlovací modul je pevně umístěn v hliníkovém pouzdře tlumiče s matným eloxovaným povrchem. Je napájen interní Li-Ion baterií.Pro nabíjení baterie je třeba odšroubovat koncovku tlumiče a připojit Micro-USB C kabel (není součástí balení).Pod koncovkou naleznete i zapínací tlačítko.

Vlastnosti:
Plně nabitý akumulátor (Li-Ion) nasvítí až 24 000 kuliček (režim pouze nasvětlování nebo pouze imitace plamene)Doba nabíjení akumulátoru 2,5 hodinyUrčen pro zelené nasvětlovací kuličkyFunkce automatického uspání po 5 min nečinnostiIndikátor stavu baterie pomocí LED diody (zelená/oranžová/červená)Levotočivý závit M14Součástí balení je i redukce z levotočivého závitu M14 na pravotočivý M11, takže tlumič můžete použít..