AceTech Nasvětlovací tlumič GENESIS Compact pro Glock 19

Inovativní nasvětlovací jednotka / svítilna / chronograf a další vybavení pro váš Glock 19: Bifrost s efektem plamene na ústí hlavně. Kombinace taktického světla a laserového zaměřovače. Vestavěný chronograf. Rychlá montáž pomocí lišty Picatinny. Rychlé nabíjení pomocí nabíjecího portu typu C. Podpora zelených trasovacích nábojů, červených trasovacích nábojů a standardních nábojů. Při každém výstřelu senzory tlumiče rozeznají prolétající kuličku a krátce zableskne výbojkou čímž kuličku “nasvítí” a kulička je tak během svého letu vidět ve tmě. Je tak vidět po celou dráhu letu a je to skvělá podívaná. Nejzajímavější funkcí Bifrostu je však simulace záblesku z ústí hlavně při výstřelu s vícebarevným efektem. Výšleh je…

Výrobce:

5 841  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15383 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Inovativní nasvětlovací jednotka / svítilna / chronograf a další vybavení pro váš Glock 19:

Bifrost s efektem plamene na ústí hlavně.
Kombinace taktického světla a laserového zaměřovače.
Vestavěný chronograf.
Rychlá montáž pomocí lišty Picatinny.
Rychlé nabíjení pomocí nabíjecího portu typu C.
Podpora zelených trasovacích nábojů, červených trasovacích nábojů a standardních nábojů.

Při každém výstřelu senzory tlumiče rozeznají prolétající kuličku a krátce zableskne výbojkou čímž kuličku “nasvítí” a kulička je tak během svého letu vidět ve tmě. Je tak vidět po celou dráhu letu a je to skvělá podívaná.
Nejzajímavější funkcí Bifrostu je však simulace záblesku z ústí hlavně při výstřelu s vícebarevným efektem. Výšleh je nejlépe viditelný při použití na plynových zbraních, kdy jsou nasvíceny zbytky plynu po výstřelu. Efekt plamene závisí na objemu plynu nebo mlhy v okolí ústí hlavně, čím větší objem je, tím je efekt větší. Na konci tlumiče jsou umístěny 3 LED diody, které při výstřelu nasvítí odlétající kuličku a plyn (vzduch) v okolí hlavně. Efekt je viditelný i při použití na elektrických zbraních, i když o něco slaběji. U Bifrostu si navíc můžete zvolit jakou barvou a v jakém módu bude použita. 
K dispozici jsou 2 režimy nasvětlování a celkem 11 variant imitací plamene – od jednotlivých barev, přes RGB, Rainbow a Dynamic Rainbow mód.
Obsah balení: Genesis, montážní základna pro Glock 19, nabíjecí kabel USB-C, šestihranný klíč, manuálRozměry: 132 x 66,7 mmHmotnost: 254 g