AceTech Nasvětlovací tlumič QUARK K (Bifrost) pro Marui KSG

Acetech vydal průkopnický nasvětlovací “tlumič” s názvem Quark K, který je speciálně navržen pro brokovnici Tokyo Mauri KSG. Tento tracer je multifunkční modul obsahující jak svítilnu tak nasvětlovací jednotku i simulátor barevného výšlehu. Tento tracer je vyroben z velmi pevného a vysoce kvalitního polymeru a je schopen odolat typickému opotřebení, kterému je obvykle vystaven tracer během airsoftových her. Díky LED indikátoru napájení můžete snadno zjistit stav baterie na první pohled. Můžete si vybrat režim, který vám vyhovuje – režim výšlehu, režim tracer nebo oba současně. Funkce LED svítilny je u brokovnice KSG nečekaným zpestřením, protože pro začátek není k dispozici mnoho možností jak mít…

Výrobce:

5 158  včetně DPH

Dostupnost: 13 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14518 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Acetech vydal průkopnický nasvětlovací “tlumič” s názvem Quark K, který je speciálně navržen pro brokovnici Tokyo Mauri KSG. Tento tracer je multifunkční modul obsahující jak svítilnu tak nasvětlovací jednotku i simulátor barevného výšlehu.
Tento tracer je vyroben z velmi pevného a vysoce kvalitního polymeru a je schopen odolat typickému opotřebení, kterému je obvykle vystaven tracer během airsoftových her.
Díky LED indikátoru napájení můžete snadno zjistit stav baterie na první pohled.
Můžete si vybrat režim, který vám vyhovuje – režim výšlehu, režim tracer nebo oba současně. Funkce LED svítilny je u brokovnice KSG nečekaným zpestřením, protože pro začátek není k dispozici mnoho možností jak mít hned svítilnu.
Vlastnosti:

Jedinečný design pro brokovnici Tokyo Marui KSG.
Efekt vícebarevného nasvětlení (Bifrost).
Taktická svítilna se senzorem gyroskopu.
Rozměry: 132 mm x 64 mm.
Podporujte zelené značkovací BB, červené sledovací BB a standardní BB.

Funkce:

Režimy nasvětlování: Zelený a červený
Režimy úsťového výšlehu: režim mono plamene (7 jednotlivých barev), režim RGB, dynamický režim duhy, režim duhy a demo režim
Režimy svítilny: stroboskopický režim, zapínání/vypínání, dočasné zapnutí/vypnutí

Specifikace:

Průměr: 64mm
Délka: 132 mm
Typ baterie: Li-Ion
Hmotnost: 255g
Nabíjecí port: USB-C
Vysoce kvalitní polymerová konstrukce
Přepracovaný modul Bifrost

Balení obsahuje:

Modul Quark K
Montážní základna Quark K
Nástroj na kroužek hlavně
Nabíjecí kabel typu USB-C
Uživatelský manuál