AceTech Spawner rychloládovačka pro AceHive granáty

Představujeme nejnovější zázrak v airsoftovém gearu – rychloládovačku Spawner pro plynové granáty AceHive, které změní váš zážitek z boje! Spawner nabízí neuvěřitelnou rychlost plnění. Během pouhé vteřiny nakrmí plnička Spawner celý granát 80 BBs a je ihned připravený k použití. S granáty AceHive je tak konec nekonečnému plnění kulí ručními plničkami po 3-5 BBs. Užijte si nepřetržitou akci díky okamžitému nabíjení! Průhledné provedení ládovačky umožňuje okamžitě zjistit, zde je v ní dostatek střeliva pro nabíjení. Udržujte si tak přehled a připravte se na každou bojovou situaci s jistotou. Spawnerem lze granát AceHive plnit snadno i v plném bojovém nasazení! Granáty AceHive (prodávané samostatně) jsou navíc navrženy tak, aby byly kompatibilní s širokou škálou airsoftových 40mm granátometů. Bez ohledu na to, zda používáte krátký pistolový granátomet, M203 nebo RPG s 40mm náboji,…

Výrobce:

731  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16121 Kategorie: , Štítek:

Popis

Představujeme nejnovější zázrak v airsoftovém gearu – rychloládovačku Spawner pro plynové granáty AceHive, které změní váš zážitek z boje! Spawner nabízí neuvěřitelnou rychlost plnění. Během pouhé vteřiny nakrmí plnička Spawner celý granát 80 BBs a je ihned připravený k použití. S granáty AceHive je tak konec nekonečnému plnění kulí ručními plničkami po 3-5 BBs. Užijte si nepřetržitou akci díky okamžitému nabíjení!
Průhledné provedení ládovačky umožňuje okamžitě zjistit, zde je v ní dostatek střeliva pro nabíjení. Udržujte si tak přehled a připravte se na každou bojovou situaci s jistotou. Spawnerem lze granát AceHive plnit snadno i v plném bojovém nasazení!
Granáty AceHive (prodávané samostatně) jsou navíc navrženy tak, aby byly kompatibilní s širokou škálou airsoftových 40mm granátometů. Bez ohledu na to, zda používáte krátký pistolový granátomet, M203 nebo RPG s 40mm náboji, tyto granáty jsou pro vás ideální volbou.
Zapomeňte na starosti s nabíjením a soustřeďte se na hru. S ládovačkou Spawner a AceHive granáty můžete zapomenout na zdlouhavé a otravné nabíjení. Odteď můžete soustředit veškerou svou energii na taktiku, strategii a vítězství!

Připravte se na novou éru airsoftového boje s ládovačkou Spawner a granáty AceHive – pro zážitek bez kompromisů!