AirsoftParts Hlava pístu – DURAL

Hlava pístu je vyrobena z duralu EN AW 6012 T6. Na CNC obráběcím centru. Hmotnost této hlavy pístu je 10,8g. Na čelní straně je vyvrtáno 9 otvorů. Těmito otvory při stlačování proudí vzduch, který roztahuje těsnící O kroužek a ten lépe utěsní prostor mezi hlavou pístu a válcem. Součástí této hlavy pístu je také axiální kuličkové ložisko, které umožňuje snadné otáčení pružiny při stlačování. Toto otáčení výrazně zvyšuje životnost pružiny.  Výhody: Vysoká odolnost Dokonalé utěsnění Axiální kuličkové ložisko pro snadné otáčení pružiny Extrémně hladký povrch díky kvalitnímu niklu na povrchu  Plastová matice, která snižuje celkovou hmotnost   Technické parametry: Celková…

Výrobce:

292  včetně DPH

Dostupnost: 15 skladem

Porovnat

Popis

Hlava pístu je vyrobena z duralu EN AW 6012 T6. Na CNC obráběcím centru. Hmotnost této hlavy pístu je 10,8g. Na čelní straně je vyvrtáno 9 otvorů. Těmito otvory při stlačování proudí vzduch, který roztahuje těsnící O kroužek a ten lépe utěsní prostor mezi hlavou pístu a válcem.
Součástí této hlavy pístu je také axiální kuličkové ložisko, které umožňuje snadné otáčení pružiny při stlačování. Toto otáčení výrazně zvyšuje životnost pružiny.
 Výhody:

Vysoká odolnost
Dokonalé utěsnění
Axiální kuličkové ložisko pro snadné otáčení pružiny
Extrémně hladký povrch díky kvalitnímu niklu na povrchu 
Plastová matice, která snižuje celkovou hmotnost

 
Technické parametry:

Celková hmotnost
10,8g

Změna úsťové rychlosti-
plus 5 m/s

Materiál
DURAL EN AW 6012 T6

Použití
všechny druhy mechaboxů

-Jedná se pouze o orientační hodnotu. Tato hodnota byla získána porovnáním se základní vzduchotechnikou na pružině M120. 
Obsah balení:

1x Hlava pístu
1x Těsnící O kroužek
1x Matice
1x Axiální kuličkové ložisko
1x Šroub