AirsoftParts Kuličková ložiska 8mm – nízkoprofilová

Parametry Označení LOZ-KUL-xx Materiál Kvalitní ocel Maximální doporučená pružina M160 Vnitřní průměr ložiska (průměr hřídele) 3 mm Kompatibilní s mechaboxem v.2, v.3, v.7 Balení obsahuje 6 kusů Více informací Výrobce: Airsoft parts Kuličková ložiska Airsoft parts jsou vyráběna na CNC obráběcích strojích z kvalitní oceli. Jsou pečlivě sestavena tak, aby zajišťovala dlouhou životnost a plynulou rotaci ozubených kol s minimálním třením. Výroba a montáž ložisek probíhá výhradně v Japonsku. Kvalitní kuličková ložiska zmenšují vůli ozubených kol, zvyšují kadenci a také snižují spotřebu elektrické energie, čímž zvyšují výdrž baterie. Výhody: Zvýšení kadence Minimální tření Plynulá rotace ozubených kol

Výrobce:

390  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Parametry

Označení
LOZ-KUL-xx

Materiál
Kvalitní ocel

Maximální doporučená pružina
M160

Vnitřní průměr ložiska (průměr hřídele)
3 mm

Kompatibilní s mechaboxem
v.2, v.3, v.7

Balení obsahuje
6 kusů

Více informací
Výrobce: Airsoft parts
Kuličková ložiska Airsoft parts jsou vyráběna na CNC obráběcích strojích z kvalitní oceli. Jsou pečlivě sestavena tak, aby zajišťovala dlouhou životnost a plynulou rotaci ozubených kol s minimálním třením. Výroba a montáž ložisek probíhá výhradně v Japonsku.
Kvalitní kuličková ložiska zmenšují vůli ozubených kol, zvyšují kadenci a také snižují spotřebu elektrické energie, čímž zvyšují výdrž baterie.
Výhody:

Zvýšení kadence
Minimální tření
Plynulá rotace ozubených kol