Nové

AirsoftParts Ložiska 7mm – OCEL

Tyto ložiska jsou vyrobena z oceli na přesných CNC strojích v České republice. Na styčných plochách ložiska a ozubeného kola jsou vytvořeny odlehčení, které snižují tření a tím zvyšují kadenci.  Na povrch těchto ložisek je chemicky nanesena  tenká vrstva niklu, který výrazně zvyšuje životnost a kluznost. Základní informace: Tvrdost po pokovení 660-850 HV (58-63 HRc) Výborná korozní odolnost Vysoká otěruvzdornost Vrozená kluzkost povrchu Lesklý vzhled (povrch trysky je opravdu naprosto hladký téměř jako sklo) Rovnoměrná vrstva   Výhody: Výborná kluznost díky kvalitnímu niklu na povrchu= a gt; zvýšení kadence Maximální odolnost Neobsahují mazací drážku, která způsobuje odírání osiček ozubených kol…

Výrobce:

195  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Tyto ložiska jsou vyrobena z oceli na přesných CNC strojích v České republice. Na styčných plochách ložiska a ozubeného kola jsou vytvořeny odlehčení, které snižují tření a tím zvyšují kadenci. 
Na povrch těchto ložisek je chemicky nanesena  tenká vrstva niklu, který výrazně zvyšuje životnost a kluznost. Základní informace:

Tvrdost po pokovení 660-850 HV (58-63 HRc)
Výborná korozní odolnost
Vysoká otěruvzdornost
Vrozená kluzkost povrchu
Lesklý vzhled (povrch trysky je opravdu naprosto hladký téměř jako sklo)
Rovnoměrná vrstva

 
Výhody:

Výborná kluznost díky kvalitnímu niklu na povrchu= a gt; zvýšení kadence
Maximální odolnost
Neobsahují mazací drážku, která způsobuje odírání osiček ozubených kol

 
Technické parametry:

Materiál
Ocel

Použití                              
všechny mechaboxy s 7mm ložisky; do maximální pružiny M170

 
Obsah balení:

6ks ocelových ložisek