AIRSOFTPRO Kompletní CNC HopUp komora pro A a K a CyberGun MASADA

CNC kovová HopUp komora, která je určena pro airsoftové  zbraně série A a K Masada. Je celá vyráběna z jednoho kusu hliníkové slitiny 6061-T6 s červeně eloxovaným povrchem. Jedná se o materiál s vysokou pevností, přitom je lehký. Hmotnost celé komory je tak pouze 13,3 g (komplet s gumičkou a drobnými díly). Nejedná se o re-brand, tedy přebalovaný produkt jiného výrobce. Komora byla vyrobena na přesných CNC strojích špičkové kvality. Komora je kompatibilní se všemi modely Masada výrobce A a K, PJ, CyberGun. Nepasuje na modely firmy Magpul PTS !  Funkční délka trysky je 35mm. Můžete použít originální plastovou trysku, nebo hliníkovou AirsoftPro. Hlavní charakteristiky jsou následující: Přesná výroba…

Výrobce:

829  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

CNC kovová HopUp komora, která je určena pro airsoftové  zbraně série A a K Masada. Je celá vyráběna z jednoho kusu hliníkové slitiny 6061-T6 s červeně eloxovaným povrchem. Jedná se o materiál s vysokou pevností, přitom je lehký. Hmotnost celé komory je tak pouze 13,3 g (komplet s gumičkou a drobnými díly). Nejedná se o re-brand, tedy přebalovaný produkt jiného výrobce. Komora byla vyrobena na přesných CNC strojích špičkové kvality.
Komora je kompatibilní se všemi modely Masada výrobce A a K, PJ, CyberGun. Nepasuje na modely firmy Magpul PTS !  Funkční délka trysky je 35mm. Můžete použít originální plastovou trysku, nebo hliníkovou AirsoftPro.
Hlavní charakteristiky jsou následující:

Přesná výroba na CNC strojích
Odolné tělo z jednoho kusu s kvalitním eloxovaným povrchem.
Mosazný centrovací kroužek s osazením v balení.
Obsahuje všechny drobného díly (lze použít i originální z původní komory).
Ramínko je nově jištěno šroubem, takže nemůže vypadnout jako kolík u originální komory.
Balení obsahuje rovněž kvalitní HopUp gumičku s přítlačným válečkem.
Komora díky přesnosti provedení snižuje vzduchové úniky a může vést ke zvýšení výkonu zbraně.
Instalace do zbraně během deseti minut.

Kvalitní komora je důležitým předpokladem pro stabilní a dobrý výkon zbraně. Jen kovové obráběné komory poskytují nejvyšší přesnost výroby bez nepřesností a otřepů.