AIRSOFTPRO Ocelový válec pro TM AWS L96

Celoocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným zátěžovým testům na nejsilnějších pružinách. Tento typ je určen pro odstřelovací pušky Tokyo Marui AWS L96  (je nutné vyndat silonové kroužky ze závěru). Válec je dále kompatibilní s odstřelovacími puškami Well MB4401, 02, 03, 06, 07, 08, 09, které mají uchycení nabíjecí páky šroubem M3 (je nutné změřit, firma Well přešla od cca roku 2017 na šroub M4). Díl je vyroben na přesných CNC strojích v ČR.…

Výrobce:

868  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat

Popis

Celoocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným zátěžovým testům na nejsilnějších pružinách. Tento typ je určen pro odstřelovací pušky Tokyo Marui AWS L96  (je nutné vyndat silonové kroužky ze závěru).
Válec je dále kompatibilní s odstřelovacími puškami Well MB4401, 02, 03, 06, 07, 08, 09, které mají uchycení nabíjecí páky šroubem M3 (je nutné změřit, firma Well přešla od cca roku 2017 na šroub M4).
Díl je vyroben na přesných CNC strojích v ČR. Ocelová bezešvá trubka a ocelový trn natahovací páky jsou pevně svařeny na čtyřech místech. Svár byl přeleštěn, aby byl pohyb ve zbrani bezproblémový. Komplet je chemicky černěn – brunýrován, jako ochrana proti korozi. Přesto je nezbytné díl ošetřovat jako u skutečné zbraně, tedy především mazat.