ARES dvojnožka pro M-LOK (150-210mm) – Černá

Kvalitní celokovová dvojnožka ARES, která se uchytí na M-LOK systém otvorů. Dvojnožka, nebo-li bipod je vhodná pro přesnou střelbu z palebné pozice. Využijete ji na všech delších i těžších zbraních např. DMR. Každá noha má samostatnou montážní základnu ve stylu M-LOK, takže se montují z boku předpažbí a nepřekáží přední rukojeti. Každá základna má 2 montážní M-LOK desky se šrouby pro absolutně pevné uchycení. Dvojnožka lze sklopit a i vysouvat pro přizpůsobení se místu, kde budete číhat na svůj přesný zásah. Technické specifikace: Délka dvojnožky: 150-210mmTyp montáže: M-LOKVýrobce: ARESMateriál: Kov (CNC obrábění)

Výrobce:

1 413  včetně DPH

Dostupnost: 9 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16295 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kvalitní celokovová dvojnožka ARES, která se uchytí na M-LOK systém otvorů. Dvojnožka, nebo-li bipod je vhodná pro přesnou střelbu z palebné pozice. Využijete ji na všech delších i těžších zbraních např. DMR.

Každá noha má samostatnou montážní základnu ve stylu M-LOK, takže se montují z boku předpažbí a nepřekáží přední rukojeti. Každá základna má 2 montážní M-LOK desky se šrouby pro absolutně pevné uchycení. Dvojnožka lze sklopit a i vysouvat pro přizpůsobení se místu, kde budete číhat na svůj přesný zásah.

Technické specifikace:
Délka dvojnožky: 150-210mmTyp montáže: M-LOKVýrobce: ARESMateriál: Kov (CNC obrábění)