ASG CZ P-09 Optic Ready , blowback, CO2 plus kufr

ASG touto novou variantou P-09 posunulo hranici airsoftových pistolí zase o kousek výše. Tato replika je už od vybalení vybavena základnou pro kolimátor a závitem pro tlumiče. Závěr je odlehčený a nechybí ani vyvýšená mířidla nebo RIS lišta na uchycení svítilny či laseru. Na repliku je možné umístit velké množství kolimátoru typu Docter, Micro Pro sight, MRDS, Mini Shot Pro Spec, RMR, KF05, Flip Dot refelx sight a SRO. U některých kolimátorů je potřeba brát ohled na to, že může být potřeba použít šrouby jiných rozměrů. Vlastnosti Podrobná replika Připraveno pro optiku Oboustranná pojistka Odlehčovacý závěr Vnější hlaveň se závitem…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11984 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

ASG touto novou variantou P-09 posunulo hranici airsoftových pistolí zase o kousek výše. Tato replika je už od vybalení vybavena základnou pro kolimátor a závitem pro tlumiče. Závěr je odlehčený a nechybí ani vyvýšená mířidla nebo RIS lišta na uchycení svítilny či laseru.
Na repliku je možné umístit velké množství kolimátoru typu Docter, Micro Pro sight, MRDS, Mini Shot Pro Spec, RMR, KF05, Flip Dot refelx sight a SRO. U některých kolimátorů je potřeba brát ohled na to, že může být potřeba použít šrouby jiných rozměrů.

Vlastnosti

Podrobná replika
Připraveno pro optiku
Oboustranná pojistka
Odlehčovacý závěr
Vnější hlaveň se závitem
Realistický Blowback
Kovová vnější hlaveň
Systém tříbodového zaměřovače
Nastavitelný hop-up
Taktická kolejnice pro příslušenství
Strukturovaný úchop
Plně licencováno CZ
Uzamykatelný plastový kufřík
pracuje i se zásobníky na GreenGas