ASG CZ P-10C OR-OT CO2 Blowback, kovový závěr – Dual-Tone (černá/písková)

Airsoftová plynová pistole (GBB) P-10C OR-OT CO2 od renomované dánské firmy ASG konečně dorazila. Tato precizní replika modelu CZ P-10 Compact, vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu a inovace do světa airsoftu. Spolehlivost, přesnost, dlouhá živostnost a skvělé ovládání! To bylo hlavním cílem konstruktérů z CZUB (Česká Zbrojovka Uherský Brod) při vývoji ostré verze pistole P-10. Vývoj její airsoftové repliky si vzal na starost zkušený tým techniků z dánské firmy ASG, kteří už airsoftový svět obohatili o vynikající zbraně jako CZ Scorpion Evo, CZ-75 a její varianty, CZ 805 Bren a další.Cílem při vývoji bylo dosáhnout stejných předností, jako má ostrá varianta, čili spolehlivost, přednost, dlouhá živostnost a skvělé ovládání. Za tímto účelem sestavili v ASG tým odborníku na plynové…

Výrobce:

3 890  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16542 Kategorie: Štítek:

Popis

Airsoftová plynová pistole (GBB) P-10C OR-OT CO2 od renomované dánské firmy ASG konečně dorazila. Tato precizní replika modelu CZ P-10 Compact, vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu a inovace do světa airsoftu.
Spolehlivost, přesnost, dlouhá živostnost a skvělé ovládání! To bylo hlavním cílem konstruktérů z CZUB (Česká Zbrojovka Uherský Brod) při vývoji ostré verze pistole P-10. Vývoj její airsoftové repliky si vzal na starost zkušený tým techniků z dánské firmy ASG, kteří už airsoftový svět obohatili o vynikající zbraně jako CZ Scorpion Evo, CZ-75 a její varianty, CZ 805 Bren a další.Cílem při vývoji bylo dosáhnout stejných předností, jako má ostrá varianta, čili spolehlivost, přednost, dlouhá živostnost a skvělé ovládání. Za tímto účelem sestavili v ASG tým odborníku na plynové zbraně, kteří jsou zároveň hráči airsoftu nebo sportovní střelci (IPSC).Do rukou se nám tak nedostane jen “další” skvělá replika 1:1 podle ostré předlohy s licencí CZ, ale inovativní skvost, který vycházel ze skutečných potřeb uživatelů airsoftových plynových pistolí a snažil se kompletně odstranit všechny neduhy plynových pistolí posledních několika let.

ASG CZ P-10C OR-OT svým budoucí majitelům nabízí:

Kvalitní zpracování 1:1 s ražením CZ: Každý kousek nese ražení CZ, což je zárukou nekompromisní kvality.

Kovový závěr s montáží pro kolimátor:Kovový závěr zajišťuje nejen vysokou odolnost, ale i precizní zaměření díky připravené montážní desce pro kolimátor.

Krátká nebo dlouhá, můžete mít obojí:Vnější kovová hlaveň má v této verzi OR-OR závit 14mm- (CCW) pro montáž tlumiče. Můžete se tak proměnit v tichého zabijáka, nebo okrášlit vaší pistoli robustním flashhiderem.

Rám ze zesíleného polymeru:Zesílený polymerový rám kombinuje lehkost s vysokou pevností, nabízí optimální manipulaci a odolnost. Na rámu najdeme RIS lištu (1 slot) pro montáž svítilen a dalšího příslušenství.

3 výměnné hřbety rukojeti pistole (small, medium, large):Přizpůsobte si rukojeť podle svých potřeb s třemi výměnn..