Placeholder 
Placeholder

ASG Plyn ULTRAIR Red Power Gas (178 PSI) – 570ml

“Vysoce výkonné palivo pro GBB zbraně, které je ideální do zimních podmínek” Tento plyn z řady Ultrair Airsoft Power Gas o tlaku 178 psi- je vysoce výkonný red gas, jehož složení pomáhá udržovat minimální namáhání částí zbraně při doporučených teplotách a zároveň udržovat výkon vaší zbraně i vaši konkurenční výhodu během zimních her. Testováno při základní teplotě 25 °C, která je výrazně uvedena na přední straně lahvičky, takže na první pohled vidíte, co dostáváte. Použití tohoto plynu v pistolích s plastovým závěrem se nedoporučuje, protože tlak při pokojové teplotě je vyšší, než pro jaký jsou určeny. Abyste se mohli informovaněji rozhodnout, jaký…

Výrobce:

204  včetně DPH

Dostupnost: 91 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14740 Kategorie: , Štítek:

Popis

“Vysoce výkonné palivo pro GBB zbraně, které je ideální do zimních podmínek”
Tento plyn z řady Ultrair Airsoft Power Gas o tlaku 178 psi- je vysoce výkonný red gas, jehož složení pomáhá udržovat minimální namáhání částí zbraně při doporučených teplotách a zároveň udržovat výkon vaší zbraně i vaši konkurenční výhodu během zimních her.
Testováno při základní teplotě 25 °C, která je výrazně uvedena na přední straně lahvičky, takže na první pohled vidíte, co dostáváte.
Použití tohoto plynu v pistolích s plastovým závěrem se nedoporučuje, protože tlak při pokojové teplotě je vyšší, než pro jaký jsou určeny. Abyste se mohli informovaněji rozhodnout, jaký typ výkonového plynu pro svou pistoli potřebujete, byl tento výrobek testován také při teplotách 5 °C, 10 °C, 15 °C, 20 °C a 30 °C, na což upozorňuje praktická tabulka teplotního a tlakového rozsahu na zadní straně láhve.
Nezapomeňte používat své vybavení zodpovědně a zohlednit individuální limity vašich zbraní/zásobníků.
Chcete spolehlivý, vysoce výkonný plyn, který vaši pušku nebo odstřelovací pušku při doporučených teplotách příliš nezatěžuje, a přesto vám může poskytnout dostatečný výkon při vašem tažení za vítězstvím v zimě? Pak zvolte Ultrair Airsoft Red Power Gas 178 psi-.
Vlastnosti:

570ml láhev
Vysoce výkonný plyn 178 psi-
Doporučeno pro použití v zimě
Odolná kovová tryska

-Testováno při teplotě 25 °C
Upozornění:

Plynová láhev se nedá znovu naplnit.
Plyn pod tlakem – nevystavujte teplu ani přímému slunečnímu záření!
Extrémně hořlavý!
Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Nevdechujte plyn!