ASG plynová puška Hybrid Series H-22 STC GBBR – Zelená

GBBR plynová DMR puška H-22 STC s funkcí blowback je nejnovější produkt v řadě Hybrid Series od dánské firmy ASG.Na základě osvědčené platformy KC-02 Special Teams Carbine GBBR přináší H-22 STC vylepšený taktický vzhled díky rámu (pažbě) pro malorážky HERA Arms Real Steel Chassis .22 LR.S Ris lištou umístěnou na horní straně a montážními body M-Lok na 2. a 10. hodině na předpažbí máte spoustu možností, jak si vystrojit H-22 STC příslušenstvím jako jsou puškohledy, svítilny a laserová ukazovátka. Díky spolehlivému efektivnímu systému Gas Blow Back se hráči přibližují k realistickému zážitku při manipulaci s puškou. V balení obdržíte plynový zásobník na 29 BBs, ale k dokoupení jsou i zásobníky na CO2.Plynový zásobník umožňuje spolehlivý provoz H-22 STC na celém spektru plynů ULTRAIR od ASG včetně zeleného, oranžového a červeného, což zajišťuje větší flexibilitu při používání zbraně v různých ročních…

Výrobce:

16 565  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16607 Kategorie: Štítek:

Popis

GBBR plynová DMR puška H-22 STC s funkcí blowback je nejnovější produkt v řadě Hybrid Series od dánské firmy ASG.Na základě osvědčené platformy KC-02 Special Teams Carbine GBBR přináší H-22 STC vylepšený taktický vzhled díky rámu (pažbě) pro malorážky HERA Arms Real Steel Chassis .22 LR.S Ris lištou umístěnou na horní straně a montážními body M-Lok na 2. a 10. hodině na předpažbí máte spoustu možností, jak si vystrojit H-22 STC příslušenstvím jako jsou puškohledy, svítilny a laserová ukazovátka.
Díky spolehlivému efektivnímu systému Gas Blow Back se hráči přibližují k realistickému zážitku při manipulaci s puškou. V balení obdržíte plynový zásobník na 29 BBs, ale k dokoupení jsou i zásobníky na CO2.Plynový zásobník umožňuje spolehlivý provoz H-22 STC na celém spektru plynů ULTRAIR od ASG včetně zeleného, oranžového a červeného, což zajišťuje větší flexibilitu při používání zbraně v různých ročních obdobích a venkovních teplotách.
Zadní část pažby HERA Arms je vybavena pryžovou botkou a odnímatelným zvýšením lícnice, díky čemuž lze snadno dosáhnout ideálního obrazu záměru.Díky vestavěnému ovládacímu prstenci TDC je nastavení hop-upu rychlé, jednoduché a přesné, což umožňuje rychlé přizpůsobení v terénu s minimální ztrátou přesnosti.Panely na pažbě jsou také odnímatelné, což umožňuje pohodlnější manipulaci s H-22 STC.Součástí balení jsou i prodlužovací nástavce pažby pro delší úchop.Pro ty, kteří chtějí provést maximální vylepšení své nové pušky H-22 STC, ASG úzce spolupracovalo s týmem RogueWorx, aby bylo zajištěno, že H-22 STC je 100procent kompatibilní s jejich upgrade díly. To umožňuje dosažení některých skutečně unikátních vlastností a výkonu.
Třešničkou na dortu je pak přepravní kufr s dostatkem místa ještě na další zbraň.

Čím nás okouzlí puška H-22 STC?

Rám (pažba) HERA Arms Real Steel
100procent kompatibilní s díly od RogueWorx
TDC pro hop-up
EVO Carbine tlumič výšlehu
14-mm CCW závit na vnějším hlavni
Odnímatelné zvýšení lícnice
Přepravní kufr na zbraň
M-Lok systém
CNC předpažbí
Realistický blowbac..