ASG Taktická přepravní brašna na zbraň (90 x 36 x 15 cm) – Černá

Taktická přepravní brašna na zbraň od ASG/Strike Systems představuje ideální řešení pro bezpečnou a pohodlnou přepravu pušek a dlouhých zbraní o délce až 90 cm. Vyrobená z odolného nylonu poskytuje spolehlivou ochranu. Hlavní kapsa této taktické tašky je vybavena uzpůsobitelnou pěnou ve tvaru kostiček, kterou lze snadno tvarovat podle potřeb, což umožňuje bezpečné a pevné usazení zbraně i s veškerým příslušenstvím. Kromě toho taška disponuje čtyřmi vnějšími zásobníkovými kapsami uzavíranými sponou, ideálními pro uložení až 8 zásobníků. Dvě velké boční kapsy a jedna dlouhá spodní kapsa s uzavíratelným zipem jsou určeny pro BB lahve, nářadí a další drobné předměty. Celkově tato brašna kombinuje…

Výrobce:

1 365  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Taktická přepravní brašna na zbraň od ASG/Strike Systems představuje ideální řešení pro bezpečnou a pohodlnou přepravu pušek a dlouhých zbraní o délce až 90 cm. Vyrobená z odolného nylonu poskytuje spolehlivou ochranu.
Hlavní kapsa této taktické tašky je vybavena uzpůsobitelnou pěnou ve tvaru kostiček, kterou lze snadno tvarovat podle potřeb, což umožňuje bezpečné a pevné usazení zbraně i s veškerým příslušenstvím.
Kromě toho taška disponuje čtyřmi vnějšími zásobníkovými kapsami uzavíranými sponou, ideálními pro uložení až 8 zásobníků. Dvě velké boční kapsy a jedna dlouhá spodní kapsa s uzavíratelným zipem jsou určeny pro BB lahve, nářadí a další drobné předměty.
Celkově tato brašna kombinuje praktický design s vnitřním uspořádáním, které lze přizpůsobit. Výsledkem je produkt, který nejen ochrání vaši zbraň, ale také poskytne snadný přístup k příslušenství a dalším nutnostem při přenášení.

Hlavní specifikace:

Rozměry brašny (vnější): 90 x 36 x 15 cm
Materiál: Odolný nylon
Vnitřní výstelka hlavní kapsy: Pěna ve tvaru kostiček s možností přizpůsobení
Vnější kapsy:

4 kapsy na zásobníky se sponou (pojme až 8 zásobníků AR15, AK apod.)
2 velké boční kapsy na zip
1 dlouhá spodní kapsa pro BB lahve, nářadí a drobné předměty též s uzavíratelným zipem

Variabilita: Možnost tvarování vnitřní pěny na konkrétní zbraň
Výrobní značka: ASG/Strike Systems