ASG/Ultimate CNC Set ozubených kol 12,5:1

Nejnovější přírůstek do řady dílů pro upgrade Ultimate se skládá z výběru airsoftových ozubených kol vyrobených na CNC strojích, speciálně navržených pro špičkový výkon a využívajících nejmodernější CNC technologii pro ULTIMÁTNÍ odolnost. Tato nová řada ozubených kol vám navíc nabízí více možností převodových poměrů než kdykoli předtím, což umožňuje větší svobodu pro rozmanitou škálu vysoce výkonných sestav mechaboxů. Tyto nové sady CNC kol se dodávají v převodových poměrech 12,5:1, 13,5:1, 16,5:1, 18,5:1, 19,5:1, 24,5:1 a 26,5:1. Ať už tedy stavíte ULTIMÁTNÍ DMR nebo speciální vysokorychlostní CQB sestavu, máme řešení pro ty, kteří u svých vylepšených airsoftových zbraní vyžadují jen ty nejlepší komponenty. Každé ozubené…

Výrobce:

1 804  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat

Popis

Nejnovější přírůstek do řady dílů pro upgrade Ultimate se skládá z výběru airsoftových ozubených kol vyrobených na CNC strojích, speciálně navržených pro špičkový výkon a využívajících nejmodernější CNC technologii pro ULTIMÁTNÍ odolnost. Tato nová řada ozubených kol vám navíc nabízí více možností převodových poměrů než kdykoli předtím, což umožňuje větší svobodu pro rozmanitou škálu vysoce výkonných sestav mechaboxů.
Tyto nové sady CNC kol se dodávají v převodových poměrech 12,5:1, 13,5:1, 16,5:1, 18,5:1, 19,5:1, 24,5:1 a 26,5:1. Ať už tedy stavíte ULTIMÁTNÍ DMR nebo speciální vysokorychlostní CQB sestavu, máme řešení pro ty, kteří u svých vylepšených airsoftových zbraní vyžadují jen ty nejlepší komponenty.
Každé ozubené kolo je tepelně zpracováno tak, aby poskytovalo optimální tvrdost pro každý kontaktní bod, a je vyrobeno s maximální precizností. Výsledkem jsou pružná ozubená kola a dokonale tvarované součásti, které jsou stejně hladké jako houževnaté.