AW Custom Auto Ordnance 1911 – Fly Girl, blowback, celokov

Exkluzivní a vzrušující nový projekt AW Custom – řada „Auto Ordnance Custom“ 1911. Tyto speciální custom pistole 1911 jsou součástí pokračující série Auto Ordnance jenž vzdává hold mužům a ženám, kteří podporovali americké úsilí o vítězství ve druhé světové válce. Po vydání bude tato série obsahovat 3 samostatné a oficiálně licencované modely, z nichž každý má jedinečný příběh z 2. světové války, kterému je potřeba vzdát hold. Vlastnosti: Oficiální licence Auto Ordnance Autentické a ikonické designy z roku 1911 Střenky z pravého dřeva s logem U.S. Patina těla ve stylu „Combat Used“ Dlaňová pojistka Celokovové provedení Blowback Na závěru je vyrytý symbol US Star Barva „Gun metal“, která…

Výrobce:

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 11 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11309 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Exkluzivní a vzrušující nový projekt AW Custom – řada „Auto Ordnance Custom“ 1911.
Tyto speciální custom pistole 1911 jsou součástí pokračující série Auto Ordnance jenž vzdává hold mužům a ženám, kteří podporovali americké úsilí o vítězství ve druhé světové válce.
Po vydání bude tato série obsahovat 3 samostatné a oficiálně licencované modely, z nichž každý má jedinečný příběh z 2. světové války, kterému je potřeba vzdát hold.
Vlastnosti:

Oficiální licence Auto Ordnance
Autentické a ikonické designy z roku 1911
Střenky z pravého dřeva s logem U.S.
Patina těla ve stylu „Combat Used“
Dlaňová pojistka
Celokovové provedení
Blowback
Na závěru je vyrytý symbol US Star
Barva „Gun metal“, která dodá pocit skutečné oceli

Fly girl model má gravírovaný závěr v designu připomínajícím letku ženského letectva Women Airforce Service Pilot’s, známou pod zkratkou  “WASP’s”, které hrály zásadní roli ve válečném úsilí během druhé světové války.
Obsah balení:
1x pistoleAO Custom 19111x zásobník