AW Custom EMG / Salient Arms International(TM) BLU Standard Pistol, celokov, blowback – černá

Replika pistole SAI BLU byla speciálně vyrobena ve spolupráci společnosti EMG, která vyrábí repliky zbraní na zakázku a Salient Arms International – výrobce střelných zbraní v USA. Závěr, zásobník, vnější hlaveň a tlačítka pro manipulaci byly vyrobeny z hliníku, zatímco rám byl vyroben z polymeru. Rukojeť je pokryta protiskluzovou hrubou texturou. Vynikající sladění a kvalita materiálů zaručují mimořádný zážitek při střelbě. Kovový závěr a různé konstrukční prvky nesou originální označení výrobce – Salient Arms International(TM). Replika je vybavena pojistkou umístěnou ve spoušti, která zabraňuje náhodnému výstřelu, a také další pojistkou pod hlavní. Pistole je vybavena výkonným systémem zpětného rázu, který napodobuje zážitek…

Výrobce:

5 060  včetně DPH

Dostupnost: 21 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13899 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Replika pistole SAI BLU byla speciálně vyrobena ve spolupráci společnosti EMG, která vyrábí repliky zbraní na zakázku a Salient Arms International – výrobce střelných zbraní v USA. Závěr, zásobník, vnější hlaveň a tlačítka pro manipulaci byly vyrobeny z hliníku, zatímco rám byl vyroben z polymeru. Rukojeť je pokryta protiskluzovou hrubou texturou. Vynikající sladění a kvalita materiálů zaručují mimořádný zážitek při střelbě.
Kovový závěr a různé konstrukční prvky nesou originální označení výrobce – Salient Arms International(TM). Replika je vybavena pojistkou umístěnou ve spoušti, která zabraňuje náhodnému výstřelu, a také další pojistkou pod hlavní.
Pistole je vybavena výkonným systémem zpětného rázu, který napodobuje zážitek ze střelby ze střelné zbraně. Podobně jako u opravdové zbraně, jakmile je vystřelena poslední kulička, závěr zůstává zajištěn v zadní poloze. Pod hlavní je umístěna 22mm RIS/Picatinny montážní lišta, která umožňuje uchycení nejrůznějšího příslušenství k replice, jako jsou taktické svítilny nebo laserové zaměřovače. V horní části závěru je muška z optických vláken a zadní hledí SAI.
Vlastnosti:

Plně licencováno EMG
Extrémně kompaktní a lehká pistole
Ergonomicky navržená rukojeť a lučík spouště
Vyměnitelné zadní panely
Spolupráce s Salient Arms International s realistickým značením
Odolný polymerový rám

Specifikace:
Délka – 215mmHmotnost – 566gKapacita zásobníku – 26 BBsZdroj energie – Green GasSměr závitu – 14mm CCWBlowback – AnoRežimy střelby – SemiHop-up – Nastavitelný odstraněním závěruKompatibilita zásobníků – zásobníky řady G od WE a podobné (flat top mag lip)
V balení:

Plynová Blowback Pistole EMG SAI BLU
Zásobník na 26 BBs
Certifikát

SAI BLU, navržená, vyrobená a uváděná na trh, zcela ve vlastní režii Salient Arms, je první sériově vyráběná ruční zbraň od SAI. S využitím zpětné vazby od skutečných uživatelů vyvinul Salient Arms SAI BLU, aby zaplnil mezeru mezi ergonomií M a P a spolehlivostí Glock. S agresivním vroubkováním natahování, ergonomicky navrženou rukojetí..