CLAWGEAR Kapesní zapalovač Storm Mk.II – černý

Kapesní zapalovač Storm MK II CLAWGEAR(R) je velice kvalitní outdoorový zapalovač od firmy Clagwear(R). Hořák je odolný proti větru, takže se i ve zhoršených povětrnostních podmínkách nemusíte stresovat s neustále zhasínajícím plamenem. Kromě toho můžete plamen přesně nasměrovat tam, kde ho zrovna potřebujete.  Výkon hořáku je  nastavitelný až do 1300°C. Pokud vám v zapalovači dojde plyn, není problém ho jednoduše doplnit. Zapalování je velice rychlé a bezproblémové díky elektronickému piezo systému.  Měkký grip zapalovače zajišťuje pohodlný a stabilní úchop, takže je jeho používání snadné i v zimě, kdy máte zkřehlé prsty. Zavírání a otevírání zapalovače je velice tiché díky securecap víku.  Výhodou je bezesporu také nízká hmotnost a vysoká odolnost použitých materiálů. Vlastnosti: odolné materiály kvalitní zpracování odolný proti větru nastavitelný výkon až do 1300 °C pohodlný soft grip piezo systém …

Výrobce:

108  včetně DPH

Dostupnost: 14 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14341 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kapesní zapalovač Storm MK II CLAWGEAR(R) je velice kvalitní outdoorový zapalovač od firmy Clagwear(R). Hořák je odolný proti větru, takže se i ve zhoršených povětrnostních podmínkách nemusíte stresovat s neustále zhasínajícím plamenem. Kromě toho můžete plamen přesně nasměrovat tam, kde ho zrovna potřebujete. 
Výkon hořáku je  nastavitelný až do 1300°C. Pokud vám v zapalovači dojde plyn, není problém ho jednoduše doplnit. Zapalování je velice rychlé a bezproblémové díky elektronickému piezo systému. 
Měkký grip zapalovače zajišťuje pohodlný a stabilní úchop, takže je jeho používání snadné i v zimě, kdy máte zkřehlé prsty. Zavírání a otevírání zapalovače je velice tiché díky securecap víku. 
Výhodou je bezesporu také nízká hmotnost a vysoká odolnost použitých materiálů.
Vlastnosti:

odolné materiály
kvalitní zpracování
odolný proti větru
nastavitelný výkon až do 1300 °C
pohodlný soft grip
piezo systém 
nízká hmotnost
tiché otevírání/zavírání
snadné doplnění plynu