CTM TAC CNC nastavitelná hliníková spoušť CTM FUKU-2 pro AAP-01 – Zlatá

Doplňte svoji zbraň AAP-01 o kvalitní CNC nastavitelnou hliníkovou spoušť. Tato spoušť je vyrobena z extrémně odolného leteckého hliníku 6061, čímž zajišťuje odolnost a lehkost zároveň. S unikátním barevným provedením přidává elegantní vzhled vaší zbrani. Celková hmotnost pouhých 5 g zajišťuje, že jediné, co ucítíte, bude výstřel! V balení naleznete nastavitelnou spoušť a potřebné stavěcí šrouby z nerezové oceli o délkách 3-8 mm a 3-5 mm. Tato spoušť je vhodná pro modely AAP-01/C a repliky z řady WE Galaxy. Nastavení délky chodu spouště se provádí pomocí imbus šroubu, který je dobré zajistit lepidlem na závity (např. Loctite 601 nebo 603) Pokud máte svoji pistoli rádi natolik, že ji chcete mít jako odolnou primární zbraň, nebo zkrátka hrajete Speedsoft a chcete…

Výrobce:

565  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Doplňte svoji zbraň AAP-01 o kvalitní CNC nastavitelnou hliníkovou spoušť. Tato spoušť je vyrobena z extrémně odolného leteckého hliníku 6061, čímž zajišťuje odolnost a lehkost zároveň. S unikátním barevným provedením přidává elegantní vzhled vaší zbrani. Celková hmotnost pouhých 5 g zajišťuje, že jediné, co ucítíte, bude výstřel!
V balení naleznete nastavitelnou spoušť a potřebné stavěcí šrouby z nerezové oceli o délkách 3-8 mm a 3-5 mm. Tato spoušť je vhodná pro modely AAP-01/C a repliky z řady WE Galaxy.
Nastavení délky chodu spouště se provádí pomocí imbus šroubu, který je dobré zajistit lepidlem na závity (např. Loctite 601 nebo 603)
Pokud máte svoji pistoli rádi natolik, že ji chcete mít jako odolnou primární zbraň, nebo zkrátka hrajete Speedsoft a chcete být rychlí, pohybliví a smrtící, pak jsou upgrade doplňky od CTM TAC tou správnou volbou.
Postavte si ultimátní CQB bestii!

Technické specifikace:

Materiál: Hliník 6061
Barva: Zlatá (antická)
Hmotnost: 5 g

Obsah balení:

Nastavitelná spoušť
2x stavěcí šroub z nerezové oceli 3-8 mm
2x stavěcí šroub z nerezové oceli 3-5 mm

Vhodné pro pistole:

AAP-01
AAP-01c
WE Galaxy

CTM TAC
CTM TAC je inovativní společnost sídlící ve městě Zhubei v Hsinchu County na Taiwanu, která se specializuje na výrobu a design vybavení, dílů pro airsoft komunitu a hráče Speedsoftu. Jejich filozofie spočívá v tom, že každý názor a zpětná vazba zákazníků jsou pro ně klíčové. Pečlivě vyhodnocují veškerou zpětnou vazbu a snaží se neustále zdokonalovat, aby optimalizovali své produkty podle svých zákazníků. Zaměřují se na design produktů pro airsoftové a soutěžní GBB pistole, přičemž každý výrobek je vytvářen s ohledem na jejich uživatele.
Kromě výroby vlastních produktů vítají také unikátní a nové nápady od vás hráčů. S radostí vám pomohou s celým výrobním procesem a mohou vaše nápady proměnit ve skutečnost díky jejich rozsáhlým znalostem v technikách CNC obrábění a vstřikování plastů. Pokud máte zájem o jejich služby, neváhejte je kontaktovat!
..