CYMA AK47 Tactical s pevnou pažbou celokov (kovový mechabox) CM042A

Celokovová, dokonale zpracovaná replika zbraně AK47 Tactical z produkce firmy Cyma. Tento model má kovové tělo s perfektní povrchovou úpravou. Vnější hlaveň, mířidla, spoušť a doplňky jsou rovněž kovové. Pažba, předpažbí, pažbička a taktická rukojeť jsou vyrobeny z ABS plastu. Již v základu dosahuje nadprůměrného výkonu cca 130m/s. V balení najdete nejen zbraň, ale také vysokokapacitní zásobník na 600 kuliček, sklopnou taktickou rukojeť a baterii s nabíječkou. Orientační výkon zbraně ( plus /- 10procent) Vnější popis Vnitřní popis Zásobník Akumulátor Obsah balení Upozornění: V balení tohoto výrobku se nachází neznačková baterie, nebo nabíječka. Jsou určeny pouze k vyzkoušení repliky. Nejsou…

Výrobce:

5 353  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 1149 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Celokovová, dokonale zpracovaná replika zbraně AK47 Tactical z produkce firmy Cyma. Tento model má kovové tělo s perfektní povrchovou úpravou. Vnější hlaveň, mířidla, spoušť a doplňky jsou rovněž kovové. Pažba, předpažbí, pažbička a taktická rukojeť jsou vyrobeny z ABS plastu. Již v základu dosahuje nadprůměrného výkonu cca 130m/s. V balení najdete nejen zbraň, ale také vysokokapacitní zásobník na 600 kuliček, sklopnou taktickou rukojeť a baterii s nabíječkou.
Orientační výkon zbraně ( plus /- 10procent)
Vnější popis
Vnitřní popis
Zásobník
Akumulátor
Obsah balení
Upozornění: V balení tohoto výrobku se nachází neznačková baterie, nebo nabíječka. Jsou určeny pouze k vyzkoušení repliky. Nejsou pro svou omezenou životnost vhodné pro trvalé užívání a pozdějšímu nabíjení značkových baterií. Vřele doporučujeme pro správnou funkci repliky zakoupit kvalitnější akumulátor. Toto příslušenství je dodáváno jako dárek zdarma a nelze je reklamovat.