CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine [ASG] – Písková (FDE)

Vítejte v budoucnosti airsoftových zbraní s elektrickým samopalem CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine od renomované dánské firmy ASG. Tato precizní replika modelu CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine, vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu a inovace do světa airsoftu. Inspirací pro tuto zbraň je skutečný samopal od České zbrojovky Uherský Brod (CZUB), což zaručuje autentičnost každého detailu. Tento modernizovaný prodloužený “škorpík” je součástí výbavy mnoha speciálních jednotek armád, ale i policie. Objevil se také v mnoha filmech jako Americký zabiják, Rychle a zběsile nebo Black Widow. Tato nejnovější verze CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine (2020 plus ) je symbolem evropského inženýrství a designu. S tělem vyrobeným z odolného polymeru se skelným vláknem jako ostrá předloha a polykarbonátovým zásobníkem…

Výrobce:

10 716  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 11203 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Vítejte v budoucnosti airsoftových zbraní s elektrickým samopalem CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine od renomované dánské firmy ASG. Tato precizní replika modelu CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine, vyráběná pod exkluzivní licencí ASG, přináší špičkovou kvalitu a inovace do světa airsoftu. Inspirací pro tuto zbraň je skutečný samopal od České zbrojovky Uherský Brod (CZUB), což zaručuje autentičnost každého detailu. Tento modernizovaný prodloužený “škorpík” je součástí výbavy mnoha speciálních jednotek armád, ale i policie. Objevil se také v mnoha filmech jako Americký zabiják, Rychle a zběsile nebo Black Widow.
Tato nejnovější verze CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine (2020 plus ) je symbolem evropského inženýrství a designu. S tělem vyrobeným z odolného polymeru se skelným vláknem jako ostrá předloha a polykarbonátovým zásobníkem na 75 ran je tato zbraň lehká a odolná zároveň. Má rozšířenou šachtu zásobníku pro snadné přebíjení a prodloužené ovládací prvky pro snadnou manipulaci střelce s rukavicemi. Nově navržený mechabox (ASG EVO3 8mm) je dle údajů výrobce stavěný pro pružiny až M150, uvnitř najdeme klasické díly pro AEG – ASG zátěžová kola, precizní vzduchotechniku. Celou zbraň pohání kvalitní motor Ultimate s vysokým kroutícím momentem. Díky kvalitní vnitřní hlavni s průměrem 6.04 mm o délce 407 mm je zbraň velmi přesná. Mechabox je dále vybaven podle současných standardů QSC systémem rychlé výměny pružiny skrze pažbu bez nutnosti rozborky zbraně.
Zbraň je vybavena širokou škálou dalších technických inovací, včetně nové elektronické jednotky ECU s detekcí prázdného zásobníku, detekcí pozice kol a mikrospínačem s funkcí mosfetu a ochrannou podbití/vybití baterie. Zbraň je dále vybavena čtyřpolohovým přepínačem střelby s funkční třírannou dávkou a možností střelby v režimech safe/semi/burst/auto. S elektronikou podobnou ASCU a možností rychlé výměny pružiny je CZ Scorpion EVO 3 A1 Carbine maximálně přizpůsobitelný všem herním režimům od CQB se základní pružinou M110 a střelbou single až po hru v otevřeném prostoru s vyšším výkonem a..