Delta Armory M4 RIS ALPHA (celokov) – Písková

Řada ALPHA se vyznačuje celokovovou konstrukcí (FULL METAL), kdy je celá zbraň (předpažbí, tělo, spoušť, oko na popruh a další menší vnější části) vyrobena z kovu. Výhodou této zbraně je rychlovýměnná pružina QRS gen. 2 – výměna pružiny bez nutnosti demontáže zbraně a také možnost rychlé výměny motoru díky typu rukojeti. Samozřejmostí jsou vnitřní části – kovová kluzná 7mm ložiska, odolná kovová kola a SHS podávací páčka. Ani vnější zpracování nezaostává za interiérem. Předpažbí, vnější hlaveň, spoušť či oko popruhu jsou vyrobeny z kovu. CNC Spoušť – typ A, která je součástí řady ALPHA i BRAVO, lze většinou vidět pouze u modernizovaných nebo špičkových…

Výrobce:

4 476  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15170 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Řada ALPHA se vyznačuje celokovovou konstrukcí (FULL METAL), kdy je celá zbraň (předpažbí, tělo, spoušť, oko na popruh a další menší vnější části) vyrobena z kovu.
Výhodou této zbraně je rychlovýměnná pružina QRS gen. 2 – výměna pružiny bez nutnosti demontáže zbraně a také možnost rychlé výměny motoru díky typu rukojeti. Samozřejmostí jsou vnitřní části – kovová kluzná 7mm ložiska, odolná kovová kola a SHS podávací páčka. Ani vnější zpracování nezaostává za interiérem. Předpažbí, vnější hlaveň, spoušť či oko popruhu jsou vyrobeny z kovu.
CNC Spoušť – typ A, která je součástí řady ALPHA i BRAVO, lze většinou vidět pouze u modernizovaných nebo špičkových zbraní.
Zbraň má také unikátní sériové číslo. Pažba je mnohem lépe navržena než u jiných značek v podobné cenové relaci a vkládání baterie je tak mnohem pohodlnější.
Na zbrani jsou 22mm RIS lišty na které je možnost namontovat různé příslušenství. Na RIS liště je namontováno stavitelné zadní mířidlo.
Hlaveň je zakončena 14mm levotočivým závitem.
Ideální pro začátečníky, ale i pokročilé hráče, kteří chtějí na zbrani více kovových prvků.
Součástí balení je:

zbraň
zásobník DMAG Mid-cap na 130 BB
rukojeť RIS
2x krytka lišty RIS
baterie
nabíječka

(Baterie s nabíječkou dodávané se zbraní slouží pouze jako zkušební, doporučujeme ke zbrani dokoupit kvalitní baterii a nabíječku.)