Direct Action Gear Direct Action Hydro Ulity Pouch – Multicam(R)

Jednoduché, lehké pouzdro (sumka) určené na přenášení lahví a čutor různých druhů a velikostí (USGI 1 qt, 1l Nalgene).Horní klopa je uzavřená silnou přezkou, která bezpečně drží čutoru/láhev a zároveň k ní poskytuje snadný a tichý přístup.Pouzdro se dá velikostně upravit pomocí šňůrky s brzdičkou. Na zadní straně pouzdra najdete MOLLE/PALS rozhraní.Je vyrobeno z odolného Nylonu 500D Cordura, nabízí optimální odolnost a spolehlivost. S nízkou hmotností 93 g je lehké a snadno přenosné. Proč si koupit pouzdro Hydro Ulity Pouch? Univerzální pro různé lahve a čutory:Hydro Ulity Pouch je navržen tak, aby vyhovoval lahvím a čutorám různých druhů a velikostí včetně populárních USGI 1 qt a 1l Nalgene lahví. Jednoduchý a tichý přístup:Horní klopa s pevnou přezkou…

Výrobce:

1 160  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat

Popis

Jednoduché, lehké pouzdro (sumka) určené na přenášení lahví a čutor různých druhů a velikostí (USGI 1 qt, 1l Nalgene).Horní klopa je uzavřená silnou přezkou, která bezpečně drží čutoru/láhev a zároveň k ní poskytuje snadný a tichý přístup.Pouzdro se dá velikostně upravit pomocí šňůrky s brzdičkou. Na zadní straně pouzdra najdete MOLLE/PALS rozhraní.Je vyrobeno z odolného Nylonu 500D Cordura, nabízí optimální odolnost a spolehlivost. S nízkou hmotností 93 g je lehké a snadno přenosné.

Proč si koupit pouzdro Hydro Ulity Pouch?

Univerzální pro různé lahve a čutory:Hydro Ulity Pouch je navržen tak, aby vyhovoval lahvím a čutorám různých druhů a velikostí včetně populárních USGI 1 qt a 1l Nalgene lahví.

Jednoduchý a tichý přístup:Horní klopa s pevnou přezkou nejen bezpečně zajistí vaši lahev či čutoru, ale také umožní snadný a tichý přístup do sumky.

Velikostně upravitelné:Pouzdro lze snadno přizpůsobit velikosti vaší lahve nebo čutory pomocí šňůrky s brzdičkou, což zajišťuje pevné a bezpečné uložení.

Nízká hmotnost a kompaktní design:S hmotností pouhých 93 g je to lehký doplněk do vaší výbavy, který nezatěžuje a nepřidává zbytečnou hmotnost.

MOLLE/PALS rozhraní:Zadní strana pouzdra je vybavena MOLLE/PALS rozhraním, což poskytuje univerzální možnost připnutí na klasické i Molle opasky, batohy nebo nosiče plátů.

Specifikace:

hmotnost: 93 g
rozměry: 10,1 x 21,5 x 8,8 cm

Direct Action GearJedná se o firmu, jejíž cílem je vyrábět taktické vybavení nejvyšší kvality a vyhovující potřebám jejich uživatelů.Každý detail jejich produktů je promyšlen na základě reálných zkušeností operátorů z elitních jednotek, a to bez kompromisů a s využitím nejmodernějších technologií.Direct Action nabízí nejlepší možné vybavení pro úspěšné mise ať už v armádě, u policie nebo v airsoftu!