E a L AK12 Essential plus ASTER V3 Set

Legendární značka E a L, jejíž vynikající repliky ruských útočných pušek (a nejen!) si získaly srdce airsoftových hráčů z celého světa, se vrací se sérií E a L Essential. Repliky z této řady se vyznačující o něco nižší cenou než předchozí generace, ale zachovávají si všechny vlastnosti, které umožnily produktům E a L získat silnou pozici na trhu. Hlavní přednosti E a L produktů: vyrobeno 100procent z kovu, realistický vzhled a konstrukce, precizní mechabox který perfektně sedí. Nejlepší zárukou realističnosti je skutečnost, že airsoftové repliky E a L jsou montovány v továrně zabývající se výrobou střelných zbraní, takže některé vnější prvky jsou…

Výrobce:

10 033  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15684 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Legendární značka E a L, jejíž vynikající repliky ruských útočných pušek (a nejen!) si získaly srdce airsoftových hráčů z celého světa, se vrací se sérií E a L Essential. Repliky z této řady se vyznačující o něco nižší cenou než předchozí generace, ale zachovávají si všechny vlastnosti, které umožnily produktům E a L získat silnou pozici na trhu.
Hlavní přednosti E a L produktů: vyrobeno 100procent z kovu, realistický vzhled a konstrukce, precizní mechabox který perfektně sedí.
Nejlepší zárukou realističnosti je skutečnost, že airsoftové repliky E a L jsou montovány v továrně zabývající se výrobou střelných zbraní, takže některé vnější prvky jsou shodné s protějškem střelných zbraní a pocházejí ze stejné výrobní linky. Výrobce si dal záležet i na těch nejmenších detailech, aby se jejich repliky co nejvíce přiblížily originálu.
Vlastnosti:

100procent ocelová konstrukce, bez použití prvků ZnAl
pažba, pistolová rukojeť, předpažbí a horní kryt z polymeru
ocelové díly pokryté eloxací
prostor pro baterii je pod horním dílem závěru
integrovaná montážní lišta pro optické zaměřovače
kovová hop-up komora
stavitelná pažba sklopná na stranu těla
ergonomický přepínač režimu střelby
možnost částečné demontáže repliky, jako ostré zbraně – bez použití nářadí
magwell spacer pro snadnou výměnu zásobníku
polymerový zásobník se střední kapacitou na 150 BB

ASTER je mladší bratr naší slavné špičkové jednotky TITAN ETU, navržený tak, aby vám poskytl taktickou výhodu za atraktivní cenu. Tento řídicí systém 4. generace vám poskytne maximální spolehlivost a ochranu spolu se spoustou užitečných funkcí, jako je binární spoušť, režim burst, aktivní brzda a další nezbytnosti.
Jednou z největších výhod ASTER V3 je optický snímač spouště – stejný jako u TITAN V3! Na rozdíl od mechanických spínačů, které mohou být náchylné k poruchám, jsou optické senzory mnohem spolehlivější. S přídavným hardwarovým klínem umožňuje nastavit citlivost spouště s vojenskou přesností.
Mechabox V3, kterými jsou repliky E a L Essential vybaveny, má systém rychlé výměny ..